Opis oferty

Jesteśmy ekspertami w eventach i kochamy to, co robimy. Uważnie słuchamy naszych Klientów. Potrafimy w kreatywny, zaskakujący sposób przygotować każdego rodzaju event, począwszy od wieczorów tematycznych, bankietów i konferencji, po imprezy integracyjne i pikniki.

Organizacją imprez zajmujemy się nieprzerwanie od 1997 roku. Współpracujemy z profesjonalnymi artystami i konferansjerami. Mamy własną kadrę sprawdzonych, wyszkolonych przez nas animatorów. Zawsze pracujemy z wielkim entuzjazmem i pasją.

Kochamy wyzwania. Niezależnie od tego, czy będzie to krótki, 30 minutowy show czy bankiet na 3000 osób, przy każdej realizacji staramy się stworzyć najbardziej unikatowy scenariusz eventu, dobrać wyjątkowe miejsce i dopełnić je jedyną w swoim rodzaju scenografią. Zawsze pracujemy z wielkim entuzjazmem i pasją.

Z sukcesem zrealizowaliśmy na terenie całego kraju setki eventów firmowych, spotkań biznesowych, konferencji, imprez integracyjnych, szkoleń, bankietów świątecznych i bali karnawałowych oraz pikników firmowych i imprez dla dzieci. Na swoim koncie mamy ponad 1000 realizacji!

Zapraszamy do współpracy!