Opis oferty

Combat Games
Zlokalizowana na terenie miasta Warszawa firma Combat Games łączy ludzi aktywnych, którzy większość czasu spędzają na świeżym powietrzu – spacerując, grając w paintball, czy ciesząc się urokami sportów wodnych.

Cenimy możliwość odpoczynku na łonie natury i taką formę rekreacji chcemy oferować Naszym Klientom.

Paintball, ASG, Nerf, zajecia survivalowe – sprawdź teren, którym dysponujemy
Większość imprez plenerowych, zwłaszcza tych organizowanych dla klientów z okolic miasta Warszawa organizujemy na terenie Poligonu Paintballowego w Wesołej. Poligon w Wesołej i nasze pole paintballowe to miejsce idealnie dostosowane, żeby zagrać w paintball, postrzelać z ASG lub zorganizować dowolną imprezę integracyjną. Plusem lokalizacji, jeśli chodzi pole paintballowe, jest także lokalizacja - bliska odległość od miast takich jak Otwock, czy Mińsk mazowiecki. Dzięki temu z naszych usług korzysta coraz większa liczba osób. Jest to doskonała okolica do oderwania się od codziennej rzeczywistości, która jednocześnie mieści się blisko miejskiej przestrzeni.

Atutem poligonu jest pas taktyczny, który obejmuje 8 domów, okopy, oraz betonowe umocnienia. Nic więc dziwnego, że jest to miejsce najczęściej wykorzystywane przez miłośników gry w paintball.

Zależnie od upodobań klientów imprezę typu paintball dla firm możemy zakończyć wspólnym ogniskiem. Nasza oferta może zostać zmodyfikowana i dopasowana do Państwa potrzeb – jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo

Paintball dla firm, zabawa w ASG, czy chociażby jazda na Quadach jeżeli nie będą odpowiednio przygotowane, mogą się okazać niebezpieczne. Dlatego uczestników naszych imprez oddajemy pod opiekę profesjonalistów, z którymi otrzymujecie Państwo gwarancję bezpiecznej zabawy. Z firmą SIG Paintball współpracują Mistrzowie Polski w Paintballu, uczestnicy rajdów Quad Trophy, ratownicy górscy oraz alpiniści. Fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie naszych instruktorów zapewnia bezpieczeństwo, jednocześnie nie wpływając negatywnie na jakość zabawy, która jest szybka, dynamiczna i naszpikowana adrenaliną. Kilka chwil spędzonych w miejscu jakim jest pole paintballowe sprawi, że poczujecie Państwo emocje, których brakuje na co dzień.

Uczestnicy eventów podlegają ubezpieczeniu, a przed rozpoczęciem zabawy uczestniczą w szkoleniu. Nie należy obawiać się o brak znajomości reguł gry – wszystko przekażą i wytłumaczą Państwu specjaliści.

Sprzęt

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego i niezawodnego sprzętu. W ręce naszych klientów oddajemy urządzenia renomowanych marek – Yamaha, Land Rover i Tippmann.