Opis oferty

Udany event ma wiele wspólnego z idealnym występem sportowym albo dobrze wykonaną sztuczką magiczną. Gdy wszystko działa sprawnie, płynnie, uczestnicy nie widzą włożonego wysiłku. I tak być powinno.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kompleksowej organizacji eventów biznesowych, szkoleń i konferencji pracownicy firmy Tokantis dysponują bazą sprawdzonych hoteli i podwykonawców, ale także czymś znacznie ważniejszym: dużym doświadczeniem, które pozwala nam przewidywać problemy i być przygotowanymi na każdy możliwy scenariusz. Naczelnym celem zespołu Tokantis jest komfort i spokój ducha naszych klientów, zapewnienie im pewności, że zamówiona impreza zostanie zrealizowana zgodnie z ich życzeniami, sprawnie i z pełnym profesjonalizmem.
Decydując się na nasze usługi, klienci wybierają firmę, która dostosuje się do ich oczekiwań i pomoże urzeczywistnić ich pomysły. Wszystko po to, by uczestnicy konferencji lub szkolenia zakończyli je z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu i przyjemnymi wspomnieniami.

Oto lista naszych możliwości:

1. Planowanie i organizacja eventów takich jak konferencje, bankiety, gale, koncerty, imprezy firmowe, wesela, urodziny i wiele innych.

2. Projektowanie scenografii - oświetlenie, efekty specjalne, nagłośnienie i inne elementy, które tworzą niezapomnianą atmosferę na wydarzeniach.

3. Wynajem sprzętu - oferujemy wynajem różnego rodzaju sprzętu, takiego jak meble, dekoracje, nagłośnienie, oświetlenie, sprzęt audio-wideo, sprzęt cateringowy i wiele innych.

4. Catering - usługi cateringowe, takie jak przygotowywanie potraw, obsługa kelnerska, napoje, alkohol i wiele innych.

5. Zarządzanie projektami - zarządzanie projektem od początku do końca, planowanie, koordynacja, nadzorowanie i kontrolowanie projektu.

6. Wynajem sal konferencyjnych - posiadamy dostęp do różnych sal konferencyjnych, które można wynająć na potrzeby organizacji eventów.

7. Obsługa techniczna - zapewniamy obsługę techniczną wydarzenia, w tym nagłośnienie, oświetlenie, projekcję i wiele innych.

i wiele innych zleceń specjalnych pod wymagania klienta

Zapraszamy
Zespół Tokantis