SZKOLENIE KIEROWNIKÓW DS BEZPIECZEŃSTWA NA IMPREZY MASOWE

Treść ogłoszenia

Szkolenie dedykowane nie tylko osobom zajmującym się bezpieczeństwem czy tylko na imprezy masowe. Jeśli po wydarzeniach w Gdańsku chcesz zmienić swoje podejście do bezpieczeństwa, dowiedzieć się czegoś o nowoczesnym podejściu do organizacji imprez, dowiedzieć się coś o analizie ryzyka i zarządzaniu kryzysowym to zapraszamy. Nasza wiedza poparta jest 22 letnia praktyką.

Jeśli chcesz rozwinąć swoją wiedzę i umiejętności w kwestii bezpieczeństwa osobistego oraz bezpieczeństwa imprez masowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki wpływ bezpieczeństwo ma na frekwencję na imprezach masowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie są największe zagrożenia na imprezach sportowych a jakie na kulturalno-rozrywkowych oraz jak im przeciwdziałać. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym się różni bezpieczeństwo od zabezpieczenia i czym jest perfekcyjna obsługa widza/klienta to:

Zespół Trenerów EMSA2012 przy współpracy z Prezesem Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej, zaprasza wszystkie osoby zajmujące się organizacją imprez kulturalnych, sportowych, meczy piłki nożnej lub tylko nadzorujących te wydarzanie na szkolenie:

SZKOLENIE/KURS - na Kierowników ds. Bezpieczeństwa na imprezy masowe

Szkolenie zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 30 sierpnia 2011 r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne (Dz. U. 2011 r. nr 183 poz. 1087)
Łącznie 50 godziny lekcyjny

https://www.facebook.com/marcin.samsel.79/posts/2299055090158274

Data : 23 i 24 luty 2019 - I spotkanie i 2 i 3 marca 2019 - II spotkanie
jeden kurs trwa cztery dni

Miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Wróblewskiego 7, 76-270 USTKA


Koszt szkolenia Kierowników ds. Bezpieczeństwa to 468 pln netto (+VAT) od osoby

gwarantuje ciekawie prowadzone zajęcia w formie multimedialnej z dużą ilością zdjęć, filmów, ćwiczeń praktycznych, dyskusji w grupie oraz ćwiczeń praktycznych w ciekawej formie. Z nami nigdy słuchacze się nie nudzą, a przekazywana wiedza teoretyczna zawsze poparta jest dużą ilością przykładów z naszego bogatego doświadczenia. Wybraliśmy dla Państwa dogodny termin szkolenia już po feriach oraz przed rozpoczęciem sezonu ligowego oraz wiosenno-letniego sezonu imprez kulturalnych, aby jak największa liczba osób mogła skorzystać z tego kursu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Trenerach zapraszam do kontaktu lub odwiedzenia mojego portalu na FB (Marcin Samsel) lub Linked In. Jeśli jesteś zainteresowany prześlemy więcej informacji mailowo.

zapraszamy też do wysłuchania

https://www.facebook.com/RadioGdansk/videos/2208628416077783/UzpfSTEwMDAwMTYxNDE3NTUzMzozMDYwNjExMjk0OTk0MTQ6MTA6MDoxNTUxNDI3MTk5Oi0yODk2Njc5ODM2NjA4MDYzNDQ0/

Zapytania

Brak zapytań

Zapytaj o szczegóły