Wielka Krakowska Bitwa Na Poduszki!

Treść ogłoszenia

13 kwietnia 2019 roku zapraszamy wszystkich uczniów, studentów, rodziców, dzieciaki a nawet i dziadków wraz z nimi- po prostu wszystkich wojowników, na godzinę 11:00 na Dolnych Młynów 10 (Kompleks Tytano). To właśnie tam odbędzie się V WIELKA KRAKOWSKA BITWA NA PODUSZKI!

Jest to niesamowite, charytatywne święto, na którym fundacja All In zaprezentuje całą swoją działalność oraz swoich partnerów, przyjaciół a co za tym idzie nie zabraknie tam też Krakowskich Kingsów. Będą zbierane koce, karmy i datki dla KTOZu- Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie i dla Centrum Psychoonkologii Unicorn. W całą akcje zaangażowane są prawie wszystkie krakowskie licea- I LO, II LO, III LO, IV LO, V LO, VI LO, VII LO, VIII LO, IX LO, X LO, XII LO, XIII LO, POSM, Pijarzy, Liceum Aktorskie LART.

Bezbronni? O nic się nie martwcie. Pierwsi uczestnicy bitwy otrzymają markowe Allin'owe poduchy. Uczuleni na pierz? To też nie problem, poduszki będą bez pierza.

Nie zabraknie również strefy odpoczynku, animacji dla najmłodszych czy konkursu na najciekawszą piżamę! Nie może was zabraknąć na tej kosmicznej bitwie!

Po więcej informacji zapraszamy na nasze wydarzenie na Facebooku https://m.facebook.com/events/389956478448529?tsid=0.20405325070454272&source=result

Zapytania

Brak zapytań

Zapytaj o szczegóły