Opis oferty

Markę Event360 tworzy zgrany zespół, który od kilkunastu lat zajmuje się kompleksową obsługą imprez i wydarzeń kulturalnych. Nasze szeregi zasilają specjaliści w dziedzinie organizacji i przeprowadzania: eventów firmowych, imprez okolicznościowych, pokazów mody, wernisaży, kongresów, bankietów, a także biesiad czy pikników "pod chmurką".

Współpracujemy z cenionymi na polskiej estradzie artystami, którzy uatrakcyjnią niejedno wydarzenie firmowe. Podczas każdej uroczystości, zapewnić możemy także doświadczone grono: fotografów, kamerzystów, DJ-ów, konferansjerów, hostess, trenerów team building lub animatorek zabaw dla najmłodszych.

Połączenie pasji, doświadczenia i profesjonalizmu sprawia, że do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tworząc wyjątkowe i pozostające na długo w pamięci uczestników wydarzenia. Nowatorskie pomysły i nieszablonowe podejście do każdego organizowanego eventu, pozwalają nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Event360 to także działania zawiązane z kompleskową realizacją wydarzeń od strony technicznej m.in. nagłośnieniem, oświetleniem, mappingiem na budynkach czy dekoracją sal światłem.

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług, zarówno podczas rodzinnych spotkań w kameralnym gronie jak i wielkich eventów organizowanych w halach, galeriach handlowych czy plenerze.

Rzetelne, kompleksowe i nieszablonowe podejście do organizacji każdego wydarzenia spowodowało, że jesteśmy jedną z wiodących agencji eventowych w Polsce.