Opis oferty

Jesteśmy grupą miłośników i trenerów piłki nożnej zajmującą się szkoleniem piłkarskim oraz obsługą i organizacją różnego rodzaju wydarzeń. Nasze realizacje to m.in. turnieje piłki nożnej, imprezy sportowe, eventy promocyjne, pikniki plenerowe czy festyny rodzinne. Dodatkowo wspieramy wydarzenia organizowane przez inne podmioty jako podwykonawcy wynajmując atrakcje piłkarskie i dmuchańce - jesteśmy jedną z nielicznych agencją eventową specjalizującą się w piłce nożnej oraz największą w Polsce wypożyczalnią atrakcji tego typu dla dzieci i dorosłych.

Eventy Piłkarskie to szeroka oferta atrakcji, wśród których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na Twoje wydarzenie. Najważniejszą częścią naszej działalności są atrakcje dla dzieci związane z piłką nożną oraz różnego rodzaju atrakcje związane z rywalizacją. Atrakcje oferowane w naszej agencji eventowej sprawią, że Twój event wyróżni się z tłumu i pozwoli Ci zrealizować zakładane cele.

Poza popularnymi atrakcjami, które pojawiają się praktycznie na każdym wydarzeniu, oferujemy niestandardowe rozwiązania, które tworzone są na indywidualne potrzeby i dopasowane do charakteru eventu. Nie stanowi dla nas problemu zaprojektowanie atrakcji od zera, stworzenie prototypu i obsługa stanowiska w trakcie eventu.

Sportowa agencja eventowa Eventy Piłkarskie można nam zaufać.