Opis oferty

Projektujemy kompleksową obecność eventów w Internecie i prowadzimy działania z szeroko rozumianego digital marketingu. Specjalizujemy się zarówno w rozwiązaniach kreatywnych, jak i technologicznych. Tworzymy strony pod eventy w oparciu o potrzeby ich użytkowników. Dbamy by były one intuicyjne w nawigacji, atrakcyjne wizualnie i kompatybilne z różnorodnymi urządzeniami. Wiemy, jak realizować web design, aby był efektywny i efektowny. Tworzymy i optymalizujemy strony oraz wizerunkowe, a także kompleksowe platformy wspierające content marketing naszych klientów.

Digitalizacja działań marketingowych.
Pomagamy firmom w digitalizacji ich działań marketingowych. Przenosimy papierowe magazyny online, przygotowujemy Landing Page do kampanii digitalowych, prowadzimy oraz optymalizujemy kampanie reklamowe na Facebooku/Instagramie (Meta), w sieci Google, LinkedIn czy na TikToku.

Poprzez płatne kampanie marketingowe realizujemy cele biznesowe naszych klientów (od budowania świadomości, przez zaangażowanie – po generowanie zapytań czy sprzedaży). Nasze ponad 20-letnie doświadczenie idealnie sprawdza się przy realizacji wyznaczonych KPI oraz osiągnięciu ponad przeciętnych wyników.