Opis oferty

EVENTY Z CZEKOLADĄ „Kreatywnie ze słodkimi pomysłami’ – mówiąc w wielkim skrócie :-)
Nasz świat kręci się wokół czekolady, a oferta kierowana jest przede wszystkim do firm i działów zajmujących się organizacją wydarzeń.

Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń z Czekoladą. Prowadzimy degustacje, warsztaty czekoladowe i atrakcje z nią związane podczas targów, konferencji, spotkań firmowych, integracji i wydarzeń specjalnych. Atrakcje czekoladowe przeprowadzamy na terenie całego kraju u Klienta we wskazanym miejscu. Nasze warsztaty odpowiadają potrzebom podczas wydarzeń i eventów firmowych, dla pracowników, klientów firmy i kadry managerskiej.
Naszą specjalnością jest:
- prowadzenie pokazów temperowania czekolady, robienia pralin w połączeniu z degustacją czekolad i warsztatami tworzenia czekoladowych trufli ( formuła dopasowana do ilości uczestników od kilkunastu do kilkuset osób podczas jednego eventu )
- organizowanie atrakcji specjalnych z czekoladą, takich jak: malowanie obrazów prawdziwą czekoladą, układanie mozajek czekoladowych z elementów słodkich i czekoladowych.
- prowadzenie atrakcji czekoladowych dla dzieci podczas rodzinnych, spotkań firmowych, w Galeriach Handlowych i podczas pikników.
- Przeprowadzanie specjalistycznych szkoleń z podstaw pracy z czekoladą
- Organizowanie Wydarzeń i Dni Czekolady w Galeriach Handlowych.

15 lat doświadczenia, pasji i ciągłe szkolenia, a przede wszystkim nieugięta elastyczność sprawiają, że każde zapytanie klientów traktowane jest. Z łatwością dopasowujemy się do różnego charakteru wydarzeń, ilości uczestników i budżetu Klienta.

Piszemy scenariusze w zakresie naszych Czekoladowych Atrakcji. Koncentrujemy się na ich realizacji w oparciu o bardzo bogatą wiedzę, doświadczenie i współpracę z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie w Polsce.

Wiele naszych propozycji jest unikatowych …. Wyróżniamy się jakością i pełnym profesjonalizmem. Czekoladowe Atrakcje są po prostu inne i dają niesłychanie dużo frajdy zarówno dorosłym jak i dzieciom, tak jak sama czekolada daje nam dużo endorfin – czasami sam jej zapach wystarczy, by poczuć się lepiej!

Zapraszamy do współpracy :)