Opis oferty

Artysta specjalizujący się w występach dla dzieci oraz pokazach rodzinnych. Przezabawne show, zadziwiające sztuki i ogromne doświadczenie to gwarancja 100% zadowolenia.

Iluzjonista Krystian Bączyński

Urodziny z Magikiem?
Występ w przedszkolu lub szkole?
A może komediowe show sceniczne?

Nazywam się Krystian Bączyński i jestem presti... prestidigi... iluzjonistą :) Od 2012 roku rozśmieszam i zadziwiam dzieci oraz dorosłych w całej Polsce. Zapraszam Cię do zapoznania się ze mną i moją ofertą.

„Najlepszy iluzjonista w Polsce” - tak mówi moja mama :)

Swoje przezabawne magiczne sztuki prezentuję w przedszkolach, szkołach, domach i ośrodkach kultury, scenach teatralnych oraz plenerowych, a nawet w ogródkach działkowych i domach prywatnych! Odwiedzam bardzo wiele miejsc, wykonując ponad 200 występów rocznie!

Gwiazda Talent Show, mistrz Świata i okolic, zwycięzca konkursów i przeglądów, a także najlepszy z najlepszych - to tytuły, których nie posiadam.

Posiadam za to kuferek, w którym mam ze sobą tajemnicze przedmioty! Sznurki, piłki, chusteczki, a nawet solniczkę i... najprawdziwsze MAJTY !?

Jeśli szukasz więc zabawnego presti... iluzjonisty, który nie tylko zaprezentuje niezwykłe sztuki, ale także zaangażuje publiczność do wspólnej zabawy w czarowanie to śmiało zapraszam do kontaktu. Ale nie tego w ścianie!

Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie WWW. Zapraszam Cię też na profil Facebook. Ale koniecznie obejrzyj komediowe przecinanie na pół, sztuczkę z czarodziejską pałeczką, a także skąd w moim kuferku MAJTY !? To wszystko na moim kanale YouTube.

WWW: https://krystian-baczynski.pl

FB: https://fb.com/iluzja.baczynski
YT: https://youtube.com/user/IluzjaBaczynski

Do zobaczenia na występach!
Krystian Bączyński

Występuję w CAŁEJ POLSCE