Opis oferty

Bawimy ucząc, uczymy bawiąc!

SZCZEGÓŁOWA OFERTA ZE ZDJĘCIAMI: kontakt@funiversity.pl

Jeżeli poszukujesz atrakcji na organizowaną imprezę firmową, piknik lub event i chcesz zapewnić swoim gościom niezapomniane i wyjątkowe atrakcje, jesteś we właściwym miejscu.

Naukowe eksperymenty na pikniku bez wątpienia przykują uwagę wszystkich gości i zachęcą ich do wspólnej zabawy.

Pikniki organizowane przez Funiversity charakteryzują się ogromnym naciskiem na aktywny udział wszystkich uczestników - zarówno dzieci jak i dorosłych.

OFERTA: POKAZY NAUKOWE I STOISKA NAUKOWO-WARSZTATOWE

POKAZY NAUKOWE

Podczas naszych pokazów doświadczenia wyglądające jak magiczne sztuczki okażą się czystą nauką. Pokaz niewiarygodnych eksperymentów fizyczno-chemicznych to atrakcja, która z całą pewnością zgromadzi i zrobi wspaniałe wrażenie na publiczności. Do pomocy zaprosimy niejednego ochotnika!

STOISKA NAUKOWO WARSZTATOWE

Na naszych stoiskach nikt nie zazna nudy. Naszym zadaniem jest uczyć przez zabawę. Wszystko musimy sprawdzić na własnej skórze, dlatego większość eksperymentów uczestnicy wykonują samodzielnie pod okiem doświadczonych animatorów.

Ponadto na wybranych stoiskach możliwe jest wykonywanie przez uczestników eksperymentów, które będą mogli zabrać do domu. W swojej ofercie mamy różne motywy przewodnie ze świata nauk ścisłych.

DOJEŻDŻAMY NA PIKNIKI W CAŁEJ POLSCE!

STWORZYMY DLA CIEBIE OFERTĘ SZYTĄ NA MIARĘ

kontakt@funiversity.pl
575 118 333
www.funiversity.pl
www.facebook.com/malinaukowcy