Opis oferty

Klasyczny pakiet urodzinowy obejmuje 2 godziny różnorodnych gier, konkursów i zabaw integracyjnych, ruchowych oraz z chustą animacyjną.

Urodziny z końmi:
Uczestnicy urodzin będą mieli okazje zwiedzić stajnię, wyczyścić konia i nauczyć się go siodłać. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dowiedzą się wielu ciekawostek o tych niesamowitych zwierzętach. Podczas urodzin zabawy dostarczy animator, który zaproponuje kilka gier ruchowych lub zajęć artystycznych. Na przyjęciu urodzinowym nie zabraknie czasu na przejażdżki na koniu lub kucyku.

Urodziny z alpakami:
Uczestnicy urodzin odbędą wizytę w stajni, gdzie będzie można usłyszeć wiele ciekawostek o alpakach. Podczas imprezy nie zabraknie czasu na czesanie, karmienie i przytulanie zwierzaków. Mniejsze grupy będą miały możliwość wyprowadzenia alpaki na spacer. Na urodzinach wiele zabawy dostarczy animator, który zaproponuje szereg gier ruchowych lub zajęć artystycznych.

Urodziny poszukiwaczy skarbów:
Jest to oferta urodzin dla prawdziwych miłośników przygód i survivalu! Na uczestników urodzin będzie czekała wspaniała gra terenowa z zadaniami , gdzie przeżyją niezapomnianą przygodę. Podczas urodzin animator zaproponuje kilka gier, zabaw i konkursów.

Urodziny disco:
Ta oferta jest idealna dla wszystkich dzieci, które lubią zabawy taneczne oraz śpiewanie. Na urodzinach disco na uczestników czekać będzie karaoke, proste układy taneczne, przebieranki czy wykonywanie bransoletek z koralików. Na przyjęciu urodzinowym nie zabraknie wielu zabaw zaproponowanych przez animatora.

Urodziny małego naukowca:
Czy Twoje dzieci lubią eksperymentować i robić doświadczenia? Jeżeli tak to idealną propozycją dla nich są urodziny połączone z naukowo-doświadczalną przygodą! Na urodzinach eksperymentalnych możesz wybrać czy chcesz nauczyć się wykonywać lampy lawy,
wybuchowy wulkan, slime... i wiele innych! Na urodzinach nie zabraknie szeregu ciekawych zabaw z animatorem, czy zabawy multimedialnym dywanem.