Opis oferty

Bawimy ucząc, uczymy bawiąc!

SZCZEGÓŁOWA OFERTA ZE ZDJĘCIAMI: kontakt@funiversity.pl


STOISKO NAUKOWO-WARSZTATOWE NIE TAKI MOKRY LÓD

Na tym stoisku dokładnie zbadamy substancję o nazwie suchy lód. Zmierzymy się z temperaturą około minus 80 stopni Celsjusza. Dowiemy się czym są stany skupienia oraz poznamy nowe słowo „sublimacja”. Wykonamy magiczne bańki, które nie polecą na wietrze, wylejemy całe wiadro mgły oraz dowiemy się skąd w wodzie gazowanej tyle bąbelków.

INNE STOISKA Z EKSPERYMENTAMI

W swojej ofercie warsztatów mamy różne motywy przewodnie ze świata nauk ścisłych, zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty szytej na miarę. Dojeżdżamy na eventy w całej Polsce.

Na naszych stoiskach nikt nie zazna nudy, naszym zadaniem jest uczyć przez zabawę. Wszystko musimy sprawdzić na własnej skórze, dlatego większość eksperymentów uczestnicy wykonują samodzielnie pod okiem doświadczonych animatorów. Ponadto na wybranych stoiskach możliwe jest wykonywanie przez uczestników eksperymentów, które będą mogli zabrać do domu.

PRZYKŁADOWA WYCENA

lokalizacja: Warszawa
czas trwania: 8 godzin
ilość dzieci: 500
3 stoiska naukowe = 3x 3000zł + 23% VAT
transport na terenie Warszawy w cenie

Cena stoisk i pokazów NIE ZAWIERA: organizacji przyłącza do prądu, nagłośnienia (mikrofon), wyposażenia stoiska w stoliki, krzesełka oraz namiotu.

kontakt@funiversity.pl
575 118 333
www.funiversity.pl
www.facebook.com