Opis oferty

Szukasz ciekawych zajęć dla dziecka na wakacje? Organizujemy 5-dniowe, wakacyjne warsztaty wokalno-teatralne, które pomogą Twojemu dziecku zbudować pewność siebie oraz poznać świat teatru i śpiewu.

Codziennie spotkania w godzinach 10:00-13:00.

Do wyboru terminy w lipcu 2023:

3-7 lipca
10-14 lipca
17-21 lipca
24-28 lipca

Gdzie: W Legnicy, w siedzibie Szumilo ART FORUM GROUP (ul. Mickiewicza 36B).

Jak działamy?
Zajęcia teatralne oraz wokalne, budowanie pewności siebie. Nauka przez zabawę z dwoma nauczycielami. Przyjazna atmosfera i integracja.

Organizacja
Koszt 5-dniowych warsztatów to 499 zł za całość. Zapewniamy dzieciom poczęstunek i napoje.

Co zapewniamy?
- podstawy aktorstwa i ruchu scenicznego
- zajęcia ruchowe, budowanie pewności siebie
- emisja i impostacja głosu
- nauka wyrażania emocji
- eliminacja stresu, nabranie sił
- prawidłowy oddech i postawa

Nasze 5-dniowe warsztaty skupiają się na nauce przez zabawę, co pozwala na integrację i współpracę z innymi dziećmi. Podczas warsztatów uczymy podstaw ruchu scenicznego, właściwej postawy ciała i głosu oraz rozwijamy umiejętności wyrażania emocji i myśli. Dzięki tym zajęciom, Twoje dziecko nabierze wprawy i śmiałości w śpiewaniu oraz wyrażaniu siebie.

W dobrych rękach
Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Twojemu dziecku wzmocnić szacunek do samego siebie i innych, a także rozwijać asertywność oraz empatię. Podczas warsztatów dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach teatralnych i wokalnych oraz wystąpią na wspólnym występie, podczas którego zaprezentują to, czego się nauczyły.

Jeśli więc szukasz ciekawych i wartościowych zajęć wakacyjnych dla swojej pociechy, które pozwolą na jego rozwój poprzez muzykę i teatr – serdecznie zapraszamy!


Rozwój i pewność siebie
Warsztaty wokalno-teatralne to świetna okazja, aby pobudzić kreatywność Twojego dziecka. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję zacząć od prostych zabaw głosem, aż do nauki pełnej piosenki oraz występu.

Nauczymy je dobrych nawyków – od prawidłowej postawy i oddechu, po właściwą emisję głosu i zachowanie na scenie, a to wszystko w formie ciekawych zabaw. Zajęcia te będą dla Twojego dziecka wspaniałą przygodą!

Więcej informacji o warsztatach oraz rabacie na udział w zajęciach na stronie: https://szumiloartforum.pl/warsztaty-teatralne-wokalne-dla-dzieci/