Opis oferty

Ekspedycja Express to gra terenowa, podobna do znanych programów telewizyjnych typu Azja Express/Ameryka Express. Zawsze celem naszej gry jest zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki. Organizujemy gry jednodniowe (8 godzinne) jak i kilkudniowe. Czasem gramy na terenie kilku miast/miejscowości oddalonych od siebie o kilka km innym razem tworzymy wydarzenie, w którym można poczuć się jak w telewizji i wyruszyć w 7 dniową przygodę po kilku krajach przemierzając ponad 1000 km. Mimo to mianownik naszych gier jest zawsze ten sam: jeździmy autostopem, wykonujemy niecodzienne zadania i staramy się pokonać inne drużyny aby zwyciężyć. To dzięki ciekawemu scenariuszowi i uczestnikom Ekspedycji Express, tworzy się niesamowity klimat naszych gier. Już prawie 5 tysiące uczestników w wieku 19-55 lat przeżyło z nami przygodę.
Nasz standardowy scenariusz realizujemy w miejscowości Sobótka, koło Wrocławia. W ciągu ostatniego roku przeprowadziliśmy ponad 70 takich gier dla osób indywidualnych. Na podstawie tego scenariusza zrealizowaliśmy również 28 Ekspedycji Express dla firm liczących od 12 do 150 pracowników. Stworzyliśmy 12 nowych w pełni spersonalizowanych gier, w różnych częściach Polski. Napisaliśmy również scenariusz 7 dniowej gry odbywającej się w 5 państwach UE z ponad 50 niecodziennymi zadaniami. Poziom trudności zadań zawsze dopasowujemy do wieku uczestników i miejsc w których gra się odbywa.
Ekspedycja Express może trwać od 4-8 godzin (w zależności od potrzeb i wymagań). Dostarczamy cały sprzęt – plecaki dla każdej drużyny wyposażone we wszystkie potrzebne elementy gry( latarki UV, latarki, apteczki, mapy, dekodery, itd). Uczestnicy Ekspedycji pozostawiają na czas gry, telefony komórkowe (można nam oddać je w depozyt lub pozostawić w bezpiecznym miejscu). Zazwyczaj staramy się aby cała trasa gry miała ok. 10 km i można było jej część przejechać autostopem, ale jeśli komuś szczęście nie dopisze to same nogi w zupełności wystarczą.
Ekspedycja Express wymaga współpracy, odwagi, spostrzegawczości, przełamywania swoich barier, a także kreatywnego myślenia. Nie można jej wygrać w pojedynkę a jedynie przez umiejętną współpracę we wcześniej podzielonych grupach. Gra ta działa jak klocki lego. Dopasowujemy ją do wymagań oraz miejsc w których się ona odbywa. Ekspedycja Express jest ciekawym sposobem wprowadzenie nowego produktu na rynek, budowania więzi z klientami, partnerami firmy oraz świetną formą integracji pracowników.