Opis oferty

Specjalnością naszej firmy wszelkiego rodzaju dmuchańce: zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, dmuchane ścianki wspinaczkowe oraz innego typu urządzenia będące atrakcjami na imprezach plenerowych. Naszą domeną jest ich produkcja a także wypożyczanie. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na uzyskanie najwyższej jakości produkowanych urządzeń poprzez wykorzystanie wysokiej klasy materiałów do ich produkcji, co przekłada się na bezpieczeństwo i estetykę.
Produkty naszej firmy pozwalają cieszyć się z szalonej zabawy bez obawy o bezpieczeństwo osób z nich korzystających, co jest niezwykle ważne zwłaszcza w przypadku zabawek dla najmłodszych.
Nasza szeroka oferta obejmuje m.in.: zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, suche baseny, euro-bungee, trampoliny, ścianki wspinaczkowe a także tory przeszkód.
Posiadamy też na wynajem samochody akumulatorowe dla dzieci a także maszyny gastronomiczne - do robienia popcornu czy waty cukrowej.
U nas znajduje się wszystko co potrzebne by kompleksowo zaopatrzyć imprezę plenerową. Z nami urządzisz udany festyn, piknik czy imprezę integracyjną, koncert, festiwal i wiele innych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Gwarantujemy udaną i bezpieczną zabawę z odrobiną adrenaliny i szaleństwa.