Opis oferty

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, jaką jest pokaz produkcji cygar wraz z degustacją.
Atrakcja umili czas Państwa gościom oraz pozwoli zapoznać się z kubańskim klimatem.

Pokaz obsługiwany jest przez dwie osoby; kobietę oraz mężczyznę. Piękna ciemnoskóra kobieta zwana torcedorem, która przedstawia gościom proces produkcji cygara. W historii mamy zarys tradycji, że to właśnie kobiety w kubańskich fabrykach zajmowały się produkcja cygar. Tak też jest to dnia dzisiejszego. Kobieta zwykle zasiada przy odpowiednio przygotowanym stoliku, na którym rozpoczyna cały pokaz. Formułuje i docina liście tytoniowe w taki sposób, aby móc przejść do tradycyjnego procesu zwijania cygara na udzie. Zapewniamy, że jest to dodatkowa atrakcja pokazu, która jest w stanie zaciekawić męską jak i damska część gości.
Towarzyszy jej mężczyzna, który ciekawie opowiada gościom o historii cygar, technikach aromatyzowania oraz szkołach zwijania. Przez cały pokaz jest w pełni dostępny dla gości, odpowiada on na pytania, które na pewno będą nasuwać się podczas oglądania pokazu.

Niewątpliwie ogromną atrakcją jest zaprezentowanie gościom sposobu palenia cygar. W tym także momencie rozpoczyna się proces degustacji cygar oraz cygaretek.

Pokaz produkcji cygar jest idealnym uzupełnieniem imprezy firmowej, bankietu czy tez kameralnych urodzin.

Cena pokazu jest uzależniona od ilości osób w nim uczestniczącym. Zawiera ona obsługę pokazu oraz cygara i cygaretki przeznaczone do degustacji jak i koszty związane z dojazdem oraz ewentualnym zakwaterowaniem.