Opis oferty

Witam!
Proponujemy państwu współprace z naszymi maskotkami w postaci wielkich mega realistycznych robotów transformerów.
Posiadamy doświadczenie w projektach marketingowych w galeriach handlowych i rożnego rodzaju iventach reklamowych i rozrywkowych w całym kraju .
Wszędzie gdzie się pojawiają nasi roboty zbierają się tłumy ludzi, dzieciaków pragnących przybić z robotem piątkę zrobić zdiecie, i jest to super magnez przyciągający trafik dla jakiego kolwiek stoiska na targach, rozdawaniu ulotek reklamowych w galeriach handlowych, bądź jakich kolwiek działań marketingowo reklamowych.
Roboty mogą służyć dodatkowa atrakcja dla dzieci i dorosłych na wszelkiego rodzaju iventach plenerowych, dniach miast ,otwarciach obiektów handlowych i rekreacyjnych .
Ze względu ze roboty są wielkie i maja wysokość około 2.3 m. nie mogą się poruszać po schodach i potrzebują większego pomieszczenia na przebranie się i nie zbyt wazkich i niskich drzwi.
Wyjeżdżamy z występami po całym kraju w takim przypadku doliczamy za paliwo wedle gps nawigacji z warszawy do punkta docelowego.
Jeżeli imprezy trwają kilka dni partner zapraszający nas do siebie zapewnia skromny nocleg na dwie osoby. (bo robot zawsze występuje z pomocnikiem)
Po godzinie pracy robot potrzebuje 30 min odpoczynku. Jednego dnia może występować 6 godzin
Zachęcam do rezerwowania terminów na 2019 rok bo nie zawsze roboty są dostępne od reki.
Na wszystkie pytanka bardzo chętnie odpowiem telefonicznie lub mejlowo. Zapraszam do odwiedzenia mojego fejsbooka tam mam duzo zdiec swoich robotów .
https://www.facebook.com/wesoleroboty07
tel. 573 283 022