Opis oferty

VR World - to jedyny taki salon wirtualnej rzeczywistości w regionie, oferujemy aż 10 stanowisk symulujących, pozwalających na korzystanie z programów kreujących wirtualną rzeczywistość.

BOX VR - zamiast uciekać do świata fikcji, wejdź w nią. Już teraz wybierz swoje doświadczenie i pozwól działać emocjom w wirtualnym, imersyjnym świecie, który sam wybierzesz. Pamiętaj jednak - bohaterowie lubią występować w grupie do 6 osób jednocześnie - to wy kreujecie swoją opowieść.

CAR VR - usiądź w fotelu rajdowym, przekręć wirtualne kluczyki i rusz w kierunku torów rajdowych wybranym samochodem, w towarzystwie już nie tak wirtualnych emocji. Zmierz się z kimś kogo znasz, albo pozwól komputerowi przetestować twoje umiejętności, dostosowując ustawienia i poziom realizmu wedle własnych preferencji.

SYMULATOR 9D - symulatory doświadczeń 9D, chociaż wolimy nazywać je jajkami, wyglądają futurystycznie i równie futurystycznych wrażeń dostarczają. Możesz w nich zarówno się odprężyć jak i podnieść adrenalinę. Fotele dodatkowo ruszają się, wibrują, a podmuchy powietrza i pasek który dotyka nas po nogach tylko dodają do całości niesamowitych przeżyć.

SUPERMAN VR - najnowsza technologia łącząca fitness z wirtualnym światem. Jeśli lubisz sport tak bardzo jak gry, a przy tym chciałbyś poczuć się jak prawdziwy super bohater przemierzając w podniebną przestrzeń to idealne urządzenie dla ciebie. Czekają Cię wspaniałe doświadczenia lotu poprzez balans własnym ciałem. Jest to prawdziwa siłownia dla graczy, którą można zaliczyć przy genialnej rozgrywce na naszym sprzęcie.

Organizujemy w salonie imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie / panieńskie, a także imprezy firmowe.
Wynajmujemy także stanowiska na imprezy wyjazdowe na terenie kraju.