Opis oferty

Oferujemy wynajem symulatorów Ragnar Simulator wraz z pełną obsługą, przygotowaniem strefy, turnieju wyścigowego. Symulatory maja przestrzeń reklamową na logo klienta. Dodatkowo logo można umieścić na samochodzie i torze wyścigowym w oprogramowaniu. Jesteśmy w branży od 2016 roku i oferujemy symulatory najwyższej jakości, oddające realizm jazdy dzięki zaawansowanym technikom ruchu. Wiemy jak uatrakcyjnić event!

W naszej bazie danych znajduej się ponad 350 samochodów (bolidy Formuły 1, LMP, DTM, WTCC, GT3, GT2, WRC, Rallycross, auta historyczne) i tory z całego świata. Wszystkie samochody gwarantują doskonałą symulację i realne odczucia!

DOSTĘPNE SYMULATORY:
- 2 x ruchomy symulator Ragnar PRO
- 2 x statyczny symulator Ragnar SMART

OFERTA WYNAJMU SYMULATORÓW ZAWIERA:
- przygotowanie zaplecza technicznego strefy
- instalacja symulatorów
- instalacja dodatkowego ekranu do podglądu wyników
- obsługa techniczna strefy
- branding symulatorów
- branding wybranych modeli aut w symulacjach
- branding wybranych torów wyścigowych
- obsługa gości przez doświadczonych kierowców esportowych
- koordynacja zawodów/turnieju (sędziowanie, losowanie par, realizowanie celów)
- możliwość prowadzenia prezentacji przez konferansjera
- demontaż i odbiór symulatorów po zakończeniu wydarzenia
- posprzątanie strefy

KOSZTY WYNAJMU
Każda realizacja to dla nas nowa przygoda i indywidualne podejście. W pierwszej kolejności poznajemy potrzeby klienta: liczba symulatorów, ilość dni, charakter eventu. Następnie przygotowujemy program oraz wizualizację brandingu urządzenia, samochodu / toru w grze. Po zatwierdzeniu propozycji przedstawiamy finalną wycenę wraz z kosztem transportu.

Dla stałych klientów oferujemy specjalne rabaty i warunki korzystania z naszych usług. Zachęcamy do współpracy agencje eventowe, agencje kreatywne oraz domy mediowe.

Więcej informacji: https://ragnarsimulator.com/pl/wynajem/