Opis oferty

Występ na każdą okazję! Sztuka Iluzji Optycznej to pokaz elegancki, estetyczny oraz fascynujący dla oczu widzów, skąpany muzyką klasyczną, wprawiający w osłupienie, ale też relaksujący.

Półfinalista Mam Talent, który uświetni pokazem Iluzji Optycznej każde Wasze wydarzenie! 10 lat na scenie: występy na każdą kieszeń, profesjonalne, na każdą okazję: eventy branży rozrywkowej, spektakle, gale, performance, wesela, dożynki, urodziny, imprezy okolicznościowe. Oklaskiwany w krajach arabskich, Skandynawii czy Bałkanach.

Pasja do Iluzji Optycznej zrodziła się wraz z odkryciem świata Nowego Cyrku - Cyrku bez zwierząt. Występy tej sztuki charakteryzują się estetycznymi choreografiami z użyciem specjalistycznych obiektów, które na scenie za pomocą umiejętności i wieloletniego treningu artysty tworzą dla widzów zaskakujące EFEKTY ILUZJI OPTYCZNEJ.

Sztuka ta to niezapomniane przeżycia dla gości, są unikalną odskocznią od typowych występów scenicznych, iluzji czy pokazów kuglarzy. Zapewniamy, że Wasze wydarzenie będzie niezapomniane.

Na życzenie klienta stworzymy specjalną ofertę występu, dostosowaną do miejsca, kosztorysu, a przede wszystkim klimatu wydarzenia.
Ceny już od 250 zł!