Opis oferty

Jesteśmy tancerkami z Gdyni. Przez wiele lat zdobywałyśmy umiejętności taneczne w różnych stylach, a także gimnastyczne, dzięki czemu możemy dostosować indywidualną ofertę pokazów do danej tematyki imprezy.
Wszystkie choreografie są tworzone przez profesjonalne tancerki z pasją (świadczą o tym zdobyte klasy taneczne – Julia krajowa klasa Mistrzowska A, Malwina krajowa Mistrzowska A, a Monika najwyższa Mistrzowska Międzynarodowa klasa taneczne S).
W swojej ofercie posiadamy choreografie oparte na takich stylach:
- m.in. jazz dance, salsa, burleska, sexy dance, taniec na krzesłach, taniec współczesny, taniec nowoczesny, a także pokazy gimnastyczne z przyborami.
Tańczymy solo, w duecie lub w trio. Nasze stroje są przemyślane tak, aby współgrały z tematem stworzonego pokazu.

Malwina Kozłowska Była wielokrotną Mistrzynią Polski w gimnastyce artystycznej. Po skończeniu kariery sportowej zaczęła tańczyć m.in. jazz, modern/contemporary, show dance, afro, salsa. Jeździ na zawody krajowe jak i międzynarodowe. Posiada krajową klasę Mistrzowską A w jazzie i modernie. Osiąga liczne sukcesy m.in. finalistka Krajowych Mistrzostw Polski IDO w mini formacjach modern dorosłych, 2 miejsce na Pucharze Świata IDO w duecie jazz dance.

Julia Sas-Świstelnicka Przez 11 lat trenowała gimnastykę artystyczną z sukcesami na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Finalistka Mistrzostw Europy w układach zbiorowych. Po zakończeniu gimnastyki szukała nowej pasji. Przez 2 lata trenowała skok o tyczce, a od 2016 roku związana z tańcem – jazz oraz modern. Do najważniejszych osiągnięć w tańcu można zaliczyć m.in. finalistka Mistrzostw Polski w modern – mini formacje. Medalistka ogólnopolskich zawodów. Posiada krajową klasę Mistrzowską A w jazzie i modernie.

Monika Kozłowska Przez 11 lat trenowała gimnastykę artystyczną z sukcesami na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Koniec gimnastyki, był dopiero początkiem odkrycia drugiej pasji – tańca. Przez 3 lata tańczyła w formacji salsowej, a od 2013 roku tańczy jazz, modern i show. Posiada klasę Mistrzowską Międzynarodową S w jazz dance, modern i show dance. Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć m.in. 1 miejsce na Pucharze Świata IDO w jazzie i show dance, 2 miejsce w jazz dance na Akademickich Mistrzostwach Europy, półfinalistka Mistrzostw Europy IDO w show dance, finalistka Mistrzostw Polski w modernie – mini formacje. Wielokrotna medalistka ogólnopolskich zawodów

POKAZY TANECZNE
Czas trwania jednego pokazu: od 2:00 do 3:00 minut
Cennik:
Jest uzależniony od ilości tańców oraz ilości tancerek biorących udział.
Możemy również stworzyć nowe układy pod motyw przewodni danej imprezy.
Zapraszamy do kontaktu :)