Opis oferty

Nazywam się Dawid Krzyżowski i profesjonalnie zajmuję się robieniem trików z piłką. Na swoim koncie mam wiele sukcesów min. Mistrzostwo Polski renomowanych zawodów Red Bulla i już od 10 lat należę do światowej czołówki we freestyle football.

Proponuję min.
1. Pokaz - kilkuminutowe show pod muzykę, podczas którego wykorzystuję nie tylko piłkę ale również rekwizyty oraz wiele elementów akrobatyki, dzięki czemu moje show jest wyjątkowe i niepowtarzalne. Celem pokazu jest wprawienie publiczności w zachwyt tak aby ręce same składały się do oklasków.

2. Warsztaty i animacje z publicznością - polegają na nauce efektownych sztuczek z piłką, które z moją pomocą może wykonać każdy uczestnik. Pozostałe osoby nie biorące czynnego udziału w warsztatach bawią się dopingując swoich znajomych. dzięki czemu tworzy się mini spektakl współtworzony razem przez wszystkich.

3. Stoisko piłkarskie - utworzenie specjalnej piłkarskiej strefy, gdzie prowadzę zabawy, konkursy z piłką nożną. Posiadam niezbędny sprzęt np. mini boisko do gry 1 na 1-go lub 2 na 2 z metalowymi bandami do przeprowadzenia turnieju piłkarskiego, oraz inne atrakcje piłkarskie, które pozwolą wyróżnić stanowisko i skutecznie przyciągnąć uwagę gości.

4. Akcje promocyjne/ lokowanie produktu - możliwość umieszczenia loga firmy lub zareklamowania jej w trakcie występu. Każdy pomysł jest do zrealizowania! Zaufały mi znane marki tj: Lotos, Beko, Deichmann, Adidas, Hugo Boss i wiele innych...

5. Reklamy/sesje zdjęciowe - występowałem w reklamach TV w Polsce i za granicą, brałem udział w sesjach zdjęciowych itd.

Posiadam duże doświadczenie w realizacji różnych projektów, cechuje mnie profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszam na moją stronę internetową i do kontaktu!