Opis oferty

Jedyne takie połączenie kolacji z historią pełną intryg i sekretów. Stań oko w oko z demoniczną Magnatką i weź udział w zabawie, w której Twoim zadaniem będzie odkrycie tajemnic skrywanych przez głównych bohaterów.

Oprócz pysznych dań, zaserwujemy im wejście do świata pełnego nierozwiązanych zagadek, łamigłówek, kreowanego przez taniec, grę aktorską oraz efekty wizualne i akustyczne. Interaktywna zabawa pełna niespodzianek zintegruje i zaktywizuje gości do wspólnej zabawy.

Projekt pełen humoru świetnie sprawdza się zarówno dla grup zorganizowanych jak i nie znających się uczestników. Ten wyjątkowy wieczór zapadnie gościom w pamięci na dłużej.

Podczas uczty czeka na Ciebie:
- interaktywne show
- masa zagadek i dobrej zabawy
- kolacja z 3 dań (menu mięsne i wegetariańskie)
- welcome drink

FABUŁA:
Choć to przyjęcie wydawane przez Magnatkę, nie daj się omamić splendorowi. W lochu jej posiadłości więziona jest Służka, która bezskutecznie próbuje się uwolnić. Nikt nigdy nie widział jej twarzy. Plotka głosi, że służba w tym domu nie może odsłaniać nawet skrawka ciała - próżna pani domu nie chce, by odwracać od niej choć krztę uwagi. Tą podwładną Magnatka gardzi jednak najbardziej. Karaną za najdrobniejsze przewinienia Służkę próbuje uwolnić tajemnicza postać, lecz nawet ona będzie potrzebować pomocy zgromadzonych na uczcie gości, aby pokonać diaboliczną Magnatkę. 

Rozwiąż zagadki, znajdź klucz do kajdan Służki i odkryj jej sekret. Lub... wesprzyj Magnatkę i ciesz się dekadencką kolacją, którą wyprawiła. Sam zdecyduj, po której staniesz stronie. Dołącz do grona naszych wyśmienitych gości i spodziewaj się niespodziewanego. 

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński
Oprawa muzyczna: DJ
Obsada:
Magnatka - aktorka
Służebnica - tancerka
Tajemnicza postać - tancerka
Obsługa show
Czas trwania: około 120 minut
Formuła: kolacja serwowana