Opis oferty

www.bryliant.pl
www.bryliant.waw.pl

Porządek imprez plenerowych jest jednym z najważniejszych wyzwań przed którymi stają ich organizatorzy a dobra impreza masowa to, taka w trakcie której uczestnicy nie zauważają aspektów technicznych jej przygotowania. By zapewnić wysoki komfort uczestnikom imprezy, nasi pracownicy sprawnie usuną wyrzucone na ziemię śmieci i na bieżąco opróżnią kosze.

Organizatorom imprez masowych proponujemy kompleksową obsługę porządkową. W jej zakres wchodzi zarówno serwis bieżący, jak i kompleksowe uporządkowanie terenu po imprezie. Na życzenie klienta możemy przygotować teren do organizacji przedsięwzięcia.

Mamy doświadczenie w obsłudze porządkowej:

-koncertów
-pikników
-imprez firmowych
-eventów
-uroczystości rodzinnych (wesela, imieniny, stypy itp).

Zajmujemy się zamówieniem kontenerów na odpady, toalet przenośnych, oferujemy też wynajem koszy/ stojaków na śmieci, rozstawienie ich na terenie imprezy i bieżące opróżnianie. Sprzątamy na bieżąco pomieszczenia sanitarne, uzupełniamy papier toaletowy, mydło, ręczniki papierowe (artykuły te możemy dostarczyć i rozliczyć ich koszt według zużycia).

Dzięki specjalnemu doborowi pracowników i systemie szkoleń nasze usługi są wykonywane przez dobrze wyszkolony personel charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą. Oddziały naszej firmy znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu, ale jesteśmy w stanie obsłużyć zlecenia na terenie całej Polski.