Opis oferty

CATERING FIRMOWY:
Bankiety, konferencje, kongresy, koktajle, śniadania, lunche, przerwy kawowe, spotkania biznesowe, szkolenia, targi, imprezy plenerowe.

CATERING PRYWATNY:
Spotkania rodzinne, przyjęcia jubileuszowe, przyjęcia obiadowe, urodziny, studniówki, konsolacje.

CATERING W POCIĄGU:
Przejazd specjalny pociągiem na wybranej przez Ciebie trasie to tylko połowa sukcesu udanego wydarzenia. Drugie pół sukcesu to odpowiednia oprawa cateringowa, a my znamy się na tym najlepiej w całej Polsce.

POSIŁKI DLA GRUP:
Oferta dla przedszkoli, szkół, szpitali, firm i instytucji, a także osób prywatnych.

OFERTA ŚWIĄTECZNA:
Sylwester, Wielkanoc, Boże Narodzenie.

To tylko przykłady eventów, w których bierzemy udział. Z chęcią zajmiemy się realizacją także innych projektów, które nam zlecisz. Wyjątkowość WARS Cateringu polega na indywidualnym podejściu do klienta oraz menu opracowanym zgodnie z rodzajem wydarzenia bądź z jego tematem przewodnim. Zespół WARS Catering stara się, aby organizowane przez nas eventy były zawsze na najwyższym poziomie.

Dysponujemy także własnymi lokalami w Warszawie, które można wynająć na wydarzenie:
Praga Południe: ul. Chłopickiego 50, Warszawa;
Ochota: Al. Jerozolimskie 142A, Warszawa;
Śródmieście: ul. Chałubińskiego 4, Warszawa;
Zapraszamy także na domowe śniadania i obiady do naszych restauracji. Codziennie nowe menu: www.menu.wars.pl

Wszystkie cateringi przygotowujemy dla Państwa ze szczególną starannością w zgodzie z zasadami sztuki kulinarnej, tylko i wyłącznie na bazie świeżych produktów. Bezpieczeństwo zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Pracownicy WARS dbają o to aby wszystkie posiłki przygotowane były z zachowaniem najwyższych reżimów sanitarnych. Pracujemy w oparciu o wytyczne Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Europejskiego urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności.

Odkryj. Posmakuj. Zapamiętaj.
Zachowaj nas w pamięci i zabierz dokąd zechcesz.