Opis oferty

Kawa na eventy i konferencje
Jako kawiarnia rowerowa staramy się wykorzystywać wszelkie możliwości związane z naszą mobilnością, dlatego z naszych usług można skorzystać nie tylko w stałych punktach na mapach polskich miast, ale również na wszelakich piknikach, targach, festiwalach, konferencjach, imprezach okolicznościowych, firmowych, masowych, a nawet weselach. Jeśli chcesz, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie wyróżniło się w ciekawy sposób i zapewniło uczestnikom nowe wrażenia smakowe, koniecznie powinieneś skontaktować się z Bike Cafe i rozpocząć współpracę z kawowym rowerem. Dzięki nam biorący udział w Twoim wydarzeniu będą zachwyceni.

Kawa na eventach zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. Daje ona nie tyko sposobność do spróbowania nowych smaków, ale też rozluźnia atmosferę i zachęca do rozmowy. Nasza serdeczna obsługa dodatkowo zadba o komfort Twoich gości i ich zadowolenie. Bar na kółkach posiada ten plus, że bardzo szybko możemy przenieść naszą kawiarnię w każde wskazane przez Ciebie miejsce i tam serwować wszystko to, czego zażyczą sobie uczestnicy wydarzenia – espresso, cappuccino, czy latte.

Niezależnie od charakteru imprezy, którą zamierzasz zorganizować, na pewno wśród osób biorących udział w Twoim wydarzeniu znajdzie się spore grono miłośników kawy z ekspresu. Oferta kawowego cateringu na konferencję czy inny event ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Dlatego jeśli masz specjalne życzenia dołożymy wszelkich starań aby nasza obsługa i nasza rowerowa kawiarnia im sprostała

Nie czekaj, zarezerwuj teraz:
event@bikecafe.pl