Opis oferty

Kaszubska Ostoja, to idealne miejsce na organizację szkolenia, spotkania biznesowego lub wyjazdu integracyjnego. Nasi Goście mają do dyspozycji kameralną salę szkoleniową, stylową restaurację i klimatycznie urządzone domki. Osada otoczona jest lasem i bezpośrednio graniczy z jeziorem Granicznym. Cisza i spokój to otoczenie, które sprzyja spotkaniom biznesowym a także wypoczynkowi.
Kaszubska Ostoja to wyjątkowa osada w otoczeniu lasów, łąk i jeziora. W jej sercu znajduje się zbiornik wodny, nad którym można wypocząć na specjalnie przygotowanym tarasie lub popływać jedną z małych klimatycznych łódek czy powędkować. Na terenie osady do Państwa dyspozycji znajdują się również miejsca na ogniska oraz przestronna altana, idealne na wieczorne biesiady a także boiska i stylowy outdoor fitness dla lubiących poranną aktywność. W naszej osiedlowej Rowerowni czeka na Was 20 rowerów, dzięki którym jeszcze lepiej poznacie malowniczą okolicę. W osadzie czeka na Was wybór klimatycznie i komfortowo urządzonych domków. Wygodne tarasy idealne nadają się na wypoczynek w ciepłe dni a znajdujące się w domkach klimatyczne kominki-kozy, sprawdzają się w chłodniejsze dni lub leniwe wieczory. Nasza kameralna sala konferencyjna przeznaczona jest dla 40 osób. Wyposażona w rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart i markery oraz dostęp do Internetu, stanowi idealne miejsce dla spotkań biznesowych czy szkoleń firmowych. Po szkoleniu sala zmienia się w stylową restaurację z widokiem na zbiornik wodny. U nas zasmakujecie bogactwa kaszubskich przysmaków i dań regionalnych ze świeżych, naturalnych produktów.
Kaszuby to wyjątkowe miejsce o niespotykanej różnorodności krajobrazu. Znajdziecie tu jeziora, rzeki, pagórki i bujne lasy jak również malownicze kościółki czy zabytkowe zagrody. Dlatego przygotowaliśmy malownicze trasy rowerowe aby umożliwić Wam jeszcze pełniejsze delektowanie się przyrodą i kulturą Kaszub.
Pobyt na Kaszubach nie może się odbyć bez spływu kajakowego! Żebyście mogli w pełni skorzystać z uroków okolicy, przygotowaliśmy dla Was wspaniałą rzeczną wyprawę. Zabierzemy Was na najbardziej popularny szlak rzeki Brdy. Trasa Żołna – Folbryk jest bardzo malownicza a zarazem bezpieczna. Dobra zabawa gwarantowana dla każdego kajakarza. Nasza kajakowa przygoda zaczyna się i kończy
w Kaszubskiej Ostoi.Informacje dodatkowe

Położenie: nad jeziorem, w lesie, za miastem
Klimat: kameralnie
Usługi: internet bezprzewodowy, oświetlenie