Opis oferty

W Centrum konferencyjnym Hi Piotrkowska dysponujemy nowoczesną przestrzenią konferencyjno – szkoleniową. Tworzy ją 5 sal o łącznej powierzchni 340 m².
Na 1 piętrze jest możliwość organizowania imprez takich jak: meet- up'y, szkolenia, prezentacje, śniadania biznesowe, nagrania wywiadów, spotkania zespołów, spotkania pracowników z zespołami z całego świata z wykorzystaniem systemu AV.
Sala "Ovalna" z pięknym mobilnym stołem, wykończonym fornirem o podwyższonym standardzie, doskonale sprawdzi się na spotkania wyższej rangi. Stół można dowolnie rekonfigurować zmieniając jego wielkość oraz kształt.
Sala "Klubowa" sprawdzi się idealnie na nagrania rozmów, wywiadów oraz kameralne spotkania, w nieformalnej atmosferze.
Centrum konferencyjne posiada także sporą część cateringową, wyposażoną w wydajny sprzęt niezbędny do zorganizowania przerwy kawowej (eskpres do kawy, warnik do wody, dystrybutor do wody zwykłej oraz gazowanej), jednym słowem wszystko, by spotkanie odbyło się w komfortowej atmosferze. Wszystkie sale posiadają dostęp światła dziennego, z pięknym widokiem na centrum przesiadkowe w samym centrum Łodzi.
Trzy z dostępnych sal można dowolnie połączyć tworząc jedną dużą salę gotową pomieścić nawet 220 osób w układzie teatralnym.
Dopełnieniem tej przestrzeni jest unikalna w sakli całego miasta – najwyżej położna strefa imprezowo – wystawiennicza, zlokalizowana na 19 piętrze budynku, z tarasem i z panoramą na całe miasto. Możliwość elastycznej aranżacji powierzchni i dowolność w tworzeniu scenografii, w połączeniu z panoramą Łodzi to atuty, które doceniły już firmy z wielu branż.
Na 19 piętrze jest możliwość organizowania imprez takich jak: spotkania biznesowe, imprezy firmowe, bankiety, imprezy okolicznościowe, eventy, imprezy charytatywne, wydarzenia sportowe.

Zapraszamy do kontaktu i objerzenia tej wyjątkowej przestrzeni.

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum