Opis oferty

NIECODZIENNE EVENTY W KOPALNI SOLI BOCHNIA
Meeting plannerzy już jakiś czas temu dostrzegli, że wydarzenia organizowane w niecodziennym a nawet wręcz zaskakującym otoczeniu przynoszą zdecydowanie lepsze efekty. Bocheńska kopalnia soli, choć zdecydowanie mniej znana od tej w Wieliczce, może pochwalić się wieloma możliwościami eventowymi. Zabytkowe wnętrza doskonale nadają się do organizacji wydarzeń biznesowych, kulturalnych i sportowych. Podziemia kopalni pozwalają w oryginalny sposób połączyć szkolenie, integrację, zabawę i wyprawę do niezwykłego miejsca.

Kopalnia soli w Bochni jest miejscem o niemal nieograniczonych możliwościach pod względem organizacji eventów. Zabytkowe wnętrza wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO Kopalni doskonale sprawdzają się jako miejsce organizacji wydarzeń biznesowych.

Na głębokości ok. 250 metrów pod ziemią usytuowana jest Komora Ważyn, jest to przestrzeń złożona z pięciu segmentów o łącznej powierzchni 2,5 tys. m2 pozwalająca na przygotowanie bankietów, jubileuszy firmowych, imprez integracyjnych, konferencji czy szkoleń dla grup liczących nawet 500 osób. Odbywają się tam także wydarzenia o charakterze sportowym jak turnieje walki, takich jak judo, karate czy MMA, ale również maratony spinningowe, warsztaty jogi, a nawet turnieje strzeleckie. Kopalniane korytarze wykorzystywane są również jako trasa biegowa w ramach organizacji niecodziennego podziemnego maratonu. Od 2005 r. w Kopalni Soli Bochnia organizowany jest 12-godzinny Podziemny Bieg Sztafetowy. Ze względu na swoją niezwykłą akustykę Komora Ważyn jest idealnym miejscem na realizację koncertów.

KONFERENCJA POD ZIEMIĄ
Na potrzeby organizacji konferencji kopalnia udostępnia kilka komór. Pierwsza z nich – sala konferencyjna Ważyn może pomieścić do 500 osób, druga – sala Ważyn II, do 180 osób Kolejną przestrzenią udostępnioną organizatorom eventów jest Komora Mysiur, dla 30 osób. Doskonale nadaje się ona na organizację spotkania biznesowego, bankietu, niewielkiej konferencji lub szkolenia. Standardowe wyposażenie każdej z sal obejmuje: projektor multimedialny, ekran, nagłośnienie i flip-chart. Dodatkowo w salach konferencyjnych Ważyn I i II zapewniono bezprzewodowy dostęp do internetu.

INTEGRACJA W KOPALNI
Doskonałą okazją, aby w atmosferze rywalizacji zbudować trwałe i wzajemne więzi w zespole, a także zdobyć doświadczenie i przeżyć niezapomnianą przygodę – przy okazji odkrywając niezwykły, świat kopalni. Gra rozpoczyna się na poziomie August, 176 metrów pod ziemią, a kończy na poziomie Sienkiewicz, aż 250 metrów pod ziemią! Taką różnicę poziomów muszą pokonać goście. Uczestnicy gry integracyjnej mogą zakończyć pobyt w kopalni podziemną przeprawą łodzią, zjeść obiad w komorze Ważyn lub kolację połączoną z imprezą wieczorną w komorze Mysiur lub Ważyn.

Każdy, kto szuka miejsca na event w Małopolsce powinien zwrócić uwagę na zlokalizowana zaledwie 40 km od Krakowa Kopalnię Soli Bochnia.

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum