Opis oferty

Tematyczne szkolenia dla pracowników oraz spotkania ze specjalistami pozwalają firmom się rozwijać i podnosić kompetencje zatrudnionych osób. Aby jednak było to możliwe, warto znaleźć miejsce na konferencje w Gdańsku zapewniające dogodne warunki do przeprowadzenia całego przedsięwzięcia. Jeśli szukają Państwo obiektu gwarantującego przestronne sale z odpowiednim wyposażeniem oraz profesjonalną obsługę tego typu spotkań, Zacisze będzie idealnym miejscem!

Nasza restauracja w Gdańsku świetnie sprawdzi się do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych czy motywacyjnych. Oferujemy aż trzy klimatyzowane sale konferencyjne w Gdańsku doskonale przystosowane do tego typu wydarzeń.

Zależnie od ustawienia sal, w spotkaniach może wziąć udział nawet 250 osób. Każda z nich wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny niezbędny podczas prowadzenia szkoleń czy prezentacji. Ponieważ nasz obiekt usytuowany jest wśród zieleni i zapewnia dostęp do światła dziennego. Goście mogą liczyć na pracę w komfortowych warunkach niezależnie od pory roku. Organizując spotkanie biznesowe w Gdańsku dla większej liczby osób warto wziąć pod uwagę również lokalizację miejsca, w jakim ma się ono odbyć. Łatwy dojazd do Zacisza z centrum miasta gwarantuje, że Goście nie będą mieli problemów
z dotarciem na konferencję czy szkolenie.
Przed restauracją znajduje się obszerny parking, dzięki czemu osoby biorące udział w spotkaniu mogą dojechać na nie własnym autem.
Zacisze to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe czy biznesowy lunch w Gdańsku również ze względu na ciekawe menu i możliwość skorzystania z usług naszej restauracji. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich posiłków na przerwę obiadową lub kawową. Przygotowywane przez nas potrawy to smaczne dania, które powstają z sezonowych produktów. Świeże składniki, doświadczenie naszych kucharzy oraz pomysłowy jadłospis pozwalają nam zaproponować pyszne przekąski, dania obiadowe, a także desery spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Oferowane przez nas menu na spotkanie biznesowe w Gdańsku to różne dania do wyboru, dzięki czemu mogą Państwo zależnie od potrzeb zorganizować u nas zarówno przerwę na obiad, jak i lunch z lekkimi przekąskami. Bogate menu na spotkanie biznesowe to oczywiście nie wszystko, co możemy zaoferować. Lokalizacja Zacisza oraz zadbana zieleń otaczająca naszą restaurację umożliwiają odpoczynek na świeżym powietrzu podczas przerw w szkoleniu czy konferencji. Spacer po ogrodzie przy sprzyjającej pogodzie pozwoli nabrać uczestnikom spotkania energii przed kolejnymi punktami programu. W chłodniejsze dni chętnie pomożemy zorganizować czas wolny wewnątrz naszej restauracji. Elegancki wystrój oraz profesjonalna obsługa gwarantują przyjemnie spędzony czas podczas przerw. W przypadku konferencji, szkoleń i innych spotkań trwających kilka dni, proponujemy skorzystanie z naszego trzygwiazdkowego hotelu Platan. Decydując się na naszą ofertę mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum