Opis oferty

Niesamowita atmosfera i wystrój stylizowany na wzór najlepszych amerykańskich klubów jazzowych, będzie świetnym, oryginalnym tłem każdego spotkania biznesowego, szkolenia czy imprezy firmowej. Vertigo Jazz Club & Restaurant powstał w 2015 roku w samym sercu Wrocławia. Jest to dom muzyki, którego wnętrza przystosowane są zarówno do koncertów, jak i konferencji oraz wydarzeń okolicznościowych. Lokal został stylowo i klimatycznie urządzony ze szczególną dbałością o szczegóły aby podkreślić niepowtarzalny charakter tego miejsca oraz odzwierciedlić wnętrza klubów muzycznych Nowego Jorku. To jedyne takie miejsce w regionie, dlatego warto je odwiedzić i zorganizować w nim swoje wydarzenie.

Pracownicy Vertigo Jazz Club & Restaurant z uwagi na swoje doświadczenie oraz indywidualne podejście do klienta, pomogą przygotować salę oraz zadbają o obsługę gastronomiczną zapewniając rewelacyjne dania oraz napoje dla gości.

Sala Vertigo Jazz Club & Restaurant nie jest typową salą konferencyjną w biurowym stylu, jednak jej wyposażenie oraz różne możliwości aranżacji sprawiają, że idealnie nadaje się na tego typu spotkania. W tym wyjątkowym wnętrzu między instrumentami i obrazami znajduje się profesjonalny sprzęt konferencyjny, projektor oraz system nagłośnieniowy. Scena pozwala na prowadzenie prezentacji i wykładów w profesjonalnych warunkach, natomiast klimatyzacja zapewnia gościom komfort nawet w najcieplejsze dni.

Sala jest przestronna i w zależności od ustawienia stołów oraz formy wydarzenia, czy będzie to konferencja lub szkolenie, na której goście mają siedzieć, czy impreza „stojąca”, zmieści się od 150 do 250 osób. Powierzchnia całego klubu wynosi 250 m2, jest to metraż idealny na różnego rodzaju wydarzenia branżowe i kulturalne.

Vertigo Jazz Club & Restaurant to jak sama nazwa mówi, nie tylko przestrzeń na konferencje czy koncerty, ale również restauracja i bar. W obiekcie pracują najlepsi kucharze, barmani i kelnerzy w mieście, co widać w ich profesjonalnym zachowaniu oraz zwracaniu uwagi na potrzeby gości. Każde spotkanie w Vertigo może być opatrzone cateringiem, w ramach którego serwowane będą rewelacyjne dania z restauracji, która specjalizuje się w kuchni amerykańskiej i innowacyjnej. Forma obsługi gastronomicznej zależy od preferencji organizatora. Propozycje, jakie widnieją w menu pozytywnie zaskoczą nie jednego smakosza oraz będą świetnym urozmaiceniem konferencji, jednocześnie podnosząc jej poziom.

W świetnie wyposażonym barze można napić się autorskich koktajli komponowanych przez barmanów nagradzanych na ogólnopolskich konkursach barmańskich, którzy w ciekawy sposób łączą smaki. Oczywiście dla miłośników klasyki, oferowane są też wszystkim znane i lubiane trunki.

To, co sprawia, że każde spotkanie biznesowe czy prelekcja w Vertigo Jazz Club & Restaurant będzie wyjątkowa i niepowtarzalna, jest poza niesamowitym, klimatycznym wnętrzem, oprawa muzyczna i artystyczna, która może być zapewniona na prośbę organizatora.

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum