Opis oferty

Do wydzierżawienie na sezon letni (od maja do września) pod STOISKA handlowe - 10000 pln netto od stoiska. Teren zaznaczony na mapie kolorem niebieskim. Możliwość podłączenia prądu, wody. Dostęp do toalety. Miejsce na stoiska, znajdują się wzdłuż ciągu komunikacyjnego, jednego z najbardziej uczęszczanych w Helu, droga na cypel helski wzdłuż kładki z malowniczym widokiem, historycznymi atrakcjami, kopcem kaszuba, który w sezonie odwiedza ponad 300 tys. osób, byłby przedłużeniem istniejącej lini stoisk co sprawi idealne wrażenie jarmarku i zachęci więcej osób do zakupów. Tuż obok znajdują się pola kempingowe, oraz parkingi.
Dodatkowo na działce tej znajduje się ogromny PLAC z budynkiem o powierzchni około 2800m2 - kolor czerwony, cena do negocjaji. Idealny pod wesołe miasteczko, eventy.
Jak również MAGAZYN 600m2 o wysokości 8m - kolor zielony, cena do negocjacji.
Jeśli potencjalny wynajmujący ma inną wizje na całość terenu, jesteśmy otwarci na propozycje.

Dodatkowo w naszej dyspozycji są plaże od strony Bałtyku, również otwarte na wszelkiego rodzaju eventy. Odbywało się u nas EB HEL SPOT.

https://www.olx.pl/d/oferta/dzialka-magazyn-stoiska-handlowe-w-helu-na-cyplu-CID3-IDJTbXF.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=0

Informacje dodatkowe

Położenie: