Opis oferty

ŚLUB PLENEROWY W ŻURAWIM GNIEŹDZIE.
ROMANTYCZNIE I WYJĄTKOWO.

Maleszowa Żurawie Gniazdo to doskonałe miejsce do organizacji romantycznej ceremonii ślubnej w otoczeniu przyrody, a także różnorodnych eventów w niezwykłym otoczeniu. Wykorzystanie naturalnych walorów przyrodniczych oraz magicznej historii tego miejsca gwarantuje niezapomniany charakter tego szczególnego dla Was dnia i na długo zapadnie w pamięć Państwa Gości.

Oferujemy możliwość wynajmu wyjątkowej przestrzeni dla Państwa uroczystości, a także magiczne zakątki na jedyne w swoim rodzaju sesje ślubne.

Maleszowa Żurawie Gniazdo to miejsce jedyne w swoim rodzaju...
To miejsce czerpiące energię wprost z natury, tworzone w pełnej harmonii z przyrodą.

Jest to mała wieś w Polsce położona w województwie świętokrzyskim. Ta mała, niepozorna wioska posiada jednak niesamowity zakątek z cudownymi zabytkami i niesamowitą, wielką historią w tle...
Maleszowa naniesiona jest na mapy zamków, ze względu na ruiny rezydencji Krasickich uznawanej czasem za zamek, a czasem za pałac. Zamek w Maleszowej powszchnie datuje się na XVII wiek.
Prawdą jest, że maleszowski zamek powstał dzięki Krasińskim. Dzięki swemu położeniu na wyspie oblanej wodami stawu czy też jeziora, zyskał nazwę "Żurawiego gniazda"

DAJ SIĘ OCZAROWAĆ.

Informacje dodatkowe

Położenie: za miastem