Opis oferty

Firma RAJT BIS działa od 1989 roku. Jesteśmy jednym z największych producentów hal namiotowych, namiotów bankietowych oraz elementów ich wyposażających w całej Polsce. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze różnego rodzaju imprez oraz eventów plenerowych w całej Polsce.

Doświadczenie, dobra organizacja i szybki czas reakcji umożliwiają dostarczenie odpowiedniego rozwiązania halowego w krótkim czasie. Nasza firma oferuje wynajem hal namiotowych, które są doskonałym sposobem na dostarczenie stałego lub tymczasowego systemu zadaszeń. Lekka konstrukcja hali namiotowych pozwala na ich montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na każdym terenie. Dzięki modułowej konstrukcji hal namiotowych, można stworzyć dowolnie dużą powierzchnię i dostosować jej funkcje do potrzeb klienta.

Liczy się dla nas jakość, profesjonalizm oraz zadowolenie Klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - lubimy wyzwania i "trudne" zlecenia. Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dostosowując ją do określonych wymagań, okoliczności oraz budżetu Klienta. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość usług, ale także produkty pierwszorzędnej jakości, gwarantujące solidność, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy - zachęcamy do zapoznania się z szczegółami oferty oraz realizacjami na naszej stronie internetowej.

Informacje dodatkowe

Położenie: nad jeziorem, nad morzem, nad rzeką, w centrum, w górach, w lesie, za miastem