Opis oferty

Zapewniamy kompleksową organizację wydarzeń, od pomysłu na imprezę tematyczną, przez własny catering i cocktaile, atrakcje dodatkowe, po pełną obsługę techniczną. Eventy realizujemy zarówno w zacumowanej restauracji, która pełni funkcję przystani, jak również podczas rejsów naszymi oraz zaprzyjaźnionymi jednostkami.
Oryginalna przestrzeń to nie wszystko, doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę pełni oprawa. Dlatego współpracujemy z najlepszymi agencjami eventowymi, które przeniosą uczestników do beachbaru na hawajach, na bal marynarzy, elegancką uroczystość czy wesele z wodzirejem. Dekoracje, animatorzy, zabawy integracyjne, konkursy, wszystko aby Goście zapamiętali ten wieczór na długo!
Za smak i jakość potraw dba nasz Szef Kuchni Piot Kaczmarek, przygotowując autorskie menu bazujące na świeżych produktach i opierając się na najnowszych trendach. Wśród przygotowanych propozycji znajdują opcje mięsne, wegetariańskie oraz wegańskie. Forma tradycyjnego bufetu, a może finger foods? Grill? Pizza z pieca opalanego drewnem? Wspólnie porozmawiamy, uzgodnimy klimat imprezy i dobierzemy menu. Szef Baru Radosław Wiertak również chętnie urozmaici Państwa wieczór o koktajle bazujące na naturalnych składnikach i oryginalnej recepturze. Smak lata w szklance to hasło przewodnie jego propozycji.
Mamy bogatą ofertę atrakcji dodatkowych. Fotobudka, chyba najbardziej klasyczny dodatek, dzięki niemu następnego dnia Gościom pojawia się uśmiech na Twarzy. Iluzjonista, kto z nas nie lubi świata magii, dodatkowym atutem jest świetny kontakt z publicznością oraz zachęcanie ich do wspólnego wystąpienia. Pokaz sztuki barmańskiej flair, tutaj nie lada gratka, bo współpracujemy z Mistrzami Świata. Jeszcze nigdy nie zawiedli, show jest na naprawdę wysokim poziomie. Ponadto pokaz tańców latino i wiele innych.
Nasze doświadczenie procentuje, dlatego współpracujemy z wieloma podwykonawcami od lat. Jesteśmy w stanie oświetlić i zapewnić system audio na każdy koncert czy wystąpienie, zgodnie z podanymi wytycznymi. Mieliśmy okazję sprawdzić się przy koncertach „The Warsaw Dixielanders”, „Sławomir” czy dbać o nagłośnienie konferansjerów takich jak Marcin Prokop, czy Kacper Kuszewski.

Skontaktuj się z nami - doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą opcję, gwarantującą sukces Twojego eventu.

Informacje dodatkowe

Położenie: nad rzeką, w centrum