Opis oferty

Dzięki zastosowaniu jednych z wyższych w Europie mobilnych ścian powierzchnia hali targowo - wystawienniczej może być modyfikowana w zależności od potrzeb i wymagań Klienta. Dzięki temu każdy z modułów jest w pełni samodzielny i pozwala na przeprowadzenie niezależnych wydarzeń w tym samym czasie. Łączna powierzchnia targowo-wystawiennicza zajmuje obszar niemal 11 000 m2. Hala posiada kilka niezależnych systemów bezpieczeństwa: system detektorów dymu, system klap oddymiających, podręczny sprzęt gaśniczy tj. hydranty i gaśnice, 8 drzwi ewakuacyjnych, DSO (dźwiękowy system ostrzegania).
Każda hala targowo - wystawiennicza posiada system kanałów technologicznych rozmieszczonych równomiernie i równolegle do krótszego boku oraz po obwodzie hali.
Charakterystyka hali targowo - wystawienniczej:
-podłoga hali pokryta jest posadzką betonową o niezwykle wysokich parametrach nośnych (obciążenie użytkowe podłogi wynosi 10 200 kg/m )
-możliwość zawieszenia na konstrukcji dachu hali elementów dekoracyjnych, oświetlenia czy elementów reklamowych
-hala wyposażona jest w system kanałów medialnych (szczegółowa charakterystyka na str. 5)
-hala może zostać całkowicie zaciemniona
-przestrzeń hali bez wewnętrznych słupów konstrukcyjnych ani innych przegród architektonicznych
-hala znajduje się na poziomie 0 tj. równo z poziomem terenu zewnętrznego
-radio targowe na hali (80 dB)
-hala klimatyzowana wyposażona w centralę nawiewno - wywiewną
-każda hala wyposażona jest w 1 elektryczną bramę towarową znajdującą się w centralnej części hali (wymiary bramy towarowej: 5,8 x
5,3 m [wys. x szer.] )
- jedną ze ścian hali nr I stanowi mobilna ściana wewnętrzna o wymiarach 13 x 50 m [wys. x szer.]

Głównym zadaniem obiektu jest stworzenie komfortowych warunków do organizacji imprez o charakterze targowo-wystawienniczym, konferencyjnym oraz artystyczno - rozrywkowym. Zarówno nowoczesna aranżacja, bogate wyposażenie sal konferencyjnych w sprzęt audiowizualny w połączeniu z promocyjnymi warunkami współpracy, zachęcają przedsiębiorców do planowania swoich wydarzeń właśnie w BCTW.