Opis oferty

Największe Międzynarodowe Centrum Targowo-Wystawiennicze w Polsce i Europie Środkowej, które zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy. Posiada 143 000 m2 powierzchni wystawienniczej w sześciu pawilonach oraz 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej, która może być wykorzystana do organizacji wystaw, jak i wydarzeń plenerowych.
Kompleksowe zaplecze techniczne oraz ogromna przestrzeń hal wystawienniczych, zapewniają najlepsze, bo wręcz nieograniczone możliwości organizatorom eventów. Dzięki temu w Ptak Warsaw Expo odbywa się aż 70 wydarzeń w roku, zarówno własnych, jak i organizowanych przez największe niezależne firmy.
Ptak Warsaw Expo perfekcyjnie sprawdzi się jako miejsce targów, eventów sportowych, wydarzeń kulturalnych, a także konferencji, warsztatów oraz szkoleń czy egzaminów. Nieograniczona przestrzeń oraz w pełni wyposażone nowoczesne hale Ptak Warsaw Expo (kanały przemysłowe, profesjonalna zabudowa, klimatyzacja, itp.) umożliwiają dowolną adaptację odrębnych pomieszczeń, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaaranżować przestrzeń szytą na miarę. Na Państwa potrzeby możemy stworzyć zarówno duże wydarzenia o szerokim zasięgu, jak i mniejsze, kameralne.