Opis oferty

Wesele to jedno z najwspanialszych wydarzeń jakie może spotkać człowieka, a tym bardziej gdy zostanie ono zorganizowane w industrialnych wnętrzach ponad stuletniego browaru. Dlatego też wychodzimy do Państwa z naszą ofertą weselną. Zapewniamy pełną obsługę organizowanych wesel - od przygotowania sali, po wyszukane menu dostosowane do oczekiwań Młodej Pary.

Browar Obywatelski to przemysłowa historia i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. Tradycyjne, śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Infrastruktura końca XIX wieku jest dla nas początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI.


Powierzchnie Weselne:

Sala Industrialna o powierzchni 770 m2, przystosowana dla 200 osób w układzie zasiadanym lub 350-400 osób w układzie mieszanym.
Sala Słodownia (największa w pełni zrewitalizowana sala postindustrialna w Polsce) o powierzchni 1 600 m2, przystosowana dla 600 osób w układzie zasiadanym lub nawet 1000 osób w układzie mieszanym.

Restauracja con Amore:
Restauracja serwująca kuchnię śródziemnomorską oferującą możliwość organizacji kameralnego wesela lub wynajęcia całej sali dla maksymalnie 100 osób.

Dziedziniec Browaru Obywatelskiego:
Dziedziniec na terenie Browaru Obywatelskiego wraz z przylegającymi do niego terenami zielonymi o powierzchni 40 000 m2 daje olbrzymią możliwość organizacji imprez i koncertów plenerowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum
Klimat: industrialnie