Opis oferty

Muzeum Hutnictwa Cynku WALCOWNIA jest jednym z obiektów Fundacji Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska (www.muzeatechniki.pl), która podejmuje działania na rzecz ratowania zabytków techniki Śląska.

Walcownia Cynku dzięki swojemu multifunkcyjnemu charakterowi jest doskonałym miejscem do zorganizowania różnych wydarzeń począwszy od konferencji, targów, koncertów, bankietów przez wydarzenia artystyczne. Nadaje się również do realizacji planów filmowych, klipów teledysków oraz plenerów fotograficznych. Naszym atutem jest elastyczność. Możemy dostosować się do Państwa oczekiwań. Tworzymy zgrany zespół. Decyzje podejmujemy na miejscu. Jesteśmy otwarci na różne pomysły.

Nasza oferta dedykowana jest wszystkim tym, którzy chcą, aby ich wydarzenie miało wyjątkowy i niezapomniany charakter. Hala muzeum posiada blisko 3 tys. m2 oraz jest w pełni ogrzewana i klimatyzowana. Dysponujemy także dużym parkingiem, który pomieści ok. 500 pojazdów. Muzeum Walcownia to jedyne takie miejsce na Śląsku, o tak dużej powierzchni do organizacji tego typu eventów. Każde wydarzenie organizowane w przestrzeni Walcowni kończyło się wielkim sukcesem zarówno dla 50 jak i 2 tys. osób. Zapraszamy do współpracy!

www.walcownia.org