Opis oferty

„Rancho pod Olszyną” to stadnina koni, która położona jest na obrzeżach Ciechocinka. Zlokalizowana jest ona w malowniczej scenerii pól i łąk, nieopodal lasu.

Przed laty było to gospodarstwo rolne, które zostało zmodernizowane i rozbudowane. Całość utrzymana jest w kameralnym stylu i doskonale wkomponowuje się w otoczenie przyrody.

Obiekt posiada trzy sale, które mogą pełnić funkcję sali szkoleniowej oraz sali na bankiet.
Najmniejsza sala doskonale sprawdzi się dla kameralnych spotkań do 25 osób, kolejna dogodna będzie dla grup do 50 osób, a największa sala pomieścić może 100 osób.
Wyposażenie, jakie zapewniamy na szkolenie to:
- ekran mobilny,
- projektor mobilny,
- flipchart (pisaki, papier),
- nagłośnienie,
- dostęp do Internetu.

W naszym obiekcie zorganizować można różnego typu imprezy: zarówno bankiet firmowy jak również uroczystość rodzinną - chrzciny, komunię św., urodziny, rocznicę, stypę, wieczór panieński, przyjecie weselne itp.
Serwujemy smaczne, domowe jedzenie.

To, co szczególnie Państwu polecamy, to organizację pikniku czy też team buildingu. Posiadamy duży teren zielony, na którym możemy zorganizować dla Państwa szereg atrakcji, m. in. pakiet zabaw fabularyzowanych, które odnoszą się do najważniejszych mieszkańców rancho – czyli koni. Gwarantujemy świetną zabawę!

Posiadamy także dwie zadaszone wiaty grillowe z paleniskiem do ogniska, które doskonale sprawdzą się przy organizacji grilla.

Inne usługi, jakie oferujemy to:
- nauka jazdy konnej,
- nauka powożenia bryczką,
- wycieczka tramwajem konnym do Ciechocinka lub pobliskiego lasu,
- hipoterapia,
- biesiady przy ognisku,
- catering,
- wigilie firmowe,
- urodziny dla dzieci,
- wycieczki szkolne,
- obozy jeździeckie.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 7 pokoi z łazienkami, które łącznie pomieścić mogą 35 osób. Wszystkie pokoje jak i inne elementy infrastruktury ośrodka przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Na terenie rancho znajduje się także kryta ujeżdżalnia, parking i mini zoo.

Serdecznie zapraszamy na nasze Rancho!