Opis oferty

THE VIEW to najwyżej położony klub w Polsce, znajduje się powyżej tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki (The View 122 m/PKiN 114 m).

Nazwa jest odpowiedzią na to, co spotykamy po wejściu do klubu - widok 360°, panorama miasta, najwyższy taras widokowy w Warszawie.

Na poziomie 28 znajduje się długi bar, dance floor, DJ-ka z możliwością wybudowania sceny oraz 22 wygodne, duże skórzane loże ze stolikami. W przestrzeń wkomponowane są ekrany LED, na których wyświetlany jest podgląd parkietu. Mogą one również być wykorzystane do działań promujących Partnera klubu oraz podczas eventów. Przestrzeń taneczna poza swoim pierwotnym przeznaczeniem będzie się doskonale sprawdzała przy organizacji konferencji prasowych, kolacji, eventów korporacyjnych. Sala główna ma powierzchnię 500 m2. Dodatkową atrakcją jest VIP ROOM „Temple” - jest to apartament o powierzchni 100m2 usytuowany od strony Pałacu Kultury i Nauki, spełniający wszystkie wymogi prywatności. Ukryte przejście do klubu, toaleta oraz bar z dedykowaną obsługą.

28 piętro to również 2 tarasy, każdy o powierzchni 50m2, które mogą być zaaranżowane z myślą o ekspozycji Partnera klubu. Wstępna koncepcja to 2 żywioły - na pierwszym tarasie - fontanna, a na drugim wielki kominek.

Najbardziej spektakularne miejsce The View – dach budynku – Roof Top. 360°, 370m2 panorama miasta, nieograniczony niczym widok. Dla bezpieczeństwa skraj powierzchni wygrodzony jest szklaną ścianą. W razie niepogody posiadamy zadaszenie oraz istnieje możliwość założenia transparentnych, namiotowych ścian bocznych. Przy niższej temperaturze do dyspozycji jest ogrzewanie podłogowe, można włączyć grzybki grzewcze i elektryczny promiennik, . Na dachu znajduje się 30-metrowy bar w kształcie okręgu, 28 lóż (łącznie 168 miejsc siedzących), DJka ze sceną umożliwiająca organizację koncertów i imprez klubowych, strefę VIP oraz roślinność, która sprawi, że miejsce to zapisze się w pamięci każdego gościa, jako miejska oaza.

Celem The View było ustanowić nowy, wyższy poziom clubbingu w Polsce. I udało się! The View już od ponad czterech lat króluje na klubowej mapie Warszawy. Miejsce stworzone dla gości indywidualnych, jak również idealne do organizacji wszelkich imprez zamkniętych – eventy firmowe, konferencje, bankiety, pokazy mody, działania artystyczne.

Zorganizuj swój event 122m ponad codziennością!

Skontaktuj się z naszą Event Manager
Izą Grygo: iza@theview.pl

Informacje dodatkowe

Klimat: industrialnie, kameralnie, luksusowo, nowocześnie