Opis oferty

STUDIO 407 to nowy klimatyzowany lokal z nowoczesna technologią wymarzony na Twoją imprezę firmową.

Wynajmując lokal możesz powierzyć nam organizację imprezy firmowej, urodzin i innych imprez. Zapewnimy barmana, DJ'a, catering, alkohol i wiele innych atrakcji.

Wymarzone miejsce do organizacji imprez firmowych, wigilii firmowych, urodzin, Wieczoru Panieńskiego, Kawalerskiego, imprez plenerowych, sesji zdjęciowych oraz różnego rodzaju przyjęć.

Lokal znajduje się na Saskiej Kępie w pobliżu Stadionu Narodowego nad Wisłą na terenie ogrodzonym i zamkniętym dla osób z zewnątrz. Lokal połączony jest z 100 m2 tarasem oraz wyjściem na piękny ogród.

Niezwykłe atrakcje!

Nasze niezwykłe atrakcje, jakie znajdują się w lokalu STUDIO 407 takie jak: szklane sufity LED, szafa grająca LED, nagłośnienie PARTY BOX LED z gwieździstym niebem przeniosą Cię do innej rzeczywistości i pozwolą spędzić niezwykły dzień w magicznym, wyjątkowym i niezapomnianym miejscu, które na długi czas pozostanie w pamięci uczestników i wszystkich gości.

W lokalu STUDIO 407 to Ty sam decydujesz o kolorach i efektach specjalnych dobiegających z 800 W głośnika, możesz dowolnie zmieniać głośność oraz kolorystykę nagłośnienia PARTY BOX sterując wszystko z telefonu znajdującego się w twojej kieszeni. Nasze dodatkowe atuty to wolno stojący budynek, brak sąsiadów więc zapowiada się głośna i huczna zabawa!

Wymiary / wyposażenie

powierzchnia 80 m2, taras 100 m2. wyjście na ogród 400 m2 – parking, teren zamknięty, zielony i ogrodzony. Wyposażenie lokalu: klimatyzacja, nagłośnienie, oświetlenie, bar alkoholowy, lodówka, stół cateringowy, ekspres do kawy/herbata, stoliki cocktailowe, sofy. Lokal przeznaczony jest na: 30-50 osób.

W naszym imprezowym miasteczku znajduje się aż 5 lokali gotowych do organizacji imprez firmowych, urodzin, imprez plenerowych oraz wieczorów panieńskich i kawalerskich. Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

Informacje dodatkowe

Klimat: nowocześnie