Opis oferty

Restauracja Kryształowa Hotelu Koronny to miejsce o niepowtarzalnym uroku urządzone z pasją i niezwykłym gustem. Dzięki zaangażowaniu naszej załogi, każde wydane danie to drobne dzieło sztuki – stworzone z nutą finezji jednocześnie pełne wyrafinowanego smaku. Wyśmienite potrawy wespół z szerokim wyborem win tworzą idealnie dobraną kompozycję, która zdoła zadowolić najbardziej wymagających Gości spełniając Państwa oczekiwania. Ze szczególną dbałością zorganizujemy dla Państwa każdego rodzaju imprezę okolicznościową, podczas której Szef Kuchni zaskoczy Państwa swoimi pomysłami.

W cichej i przytulnej sali kominkowej z powodzeniem znajdziecie Państwo dogodne miejsce do przeprowadzenia spotkania biznesowego lub rozmowy kwalifikacyjnej . Jest to również idealne miejsce do zorganizowania niewielkich imprez okolicznościowych takich jak obiad poślubny lub chrzciny.
Lobby bar mieści się w sercu naszego hotelu- holu głównym, dzięki swojemu położeniu jest to idealne miejsce na chwilę wytchnienia przy kieliszku wina czy filiżance kawy.

Bogata oferta bar- menu to znakomite koktajle, kolorowe drinki, mocne alkohole, kawa oraz smakowite dania i przekąski.

Lobby bar dostępny jest dla naszych Gości codziennie w godzinach otwarcia restauracji.

Informacje dodatkowe

Położenie: w centrum
Klimat: historycznie, luksusowo