Opis oferty

Browar Prost to restauracyjny browar kraftowy, który od lat zajmuje się organizacją różnych przyjęć, imprez i wydarzeń firmowych, a także warzelnictwem oraz gastronomią.

Nasze sale:

Restauracja posiada kilka sal, w tym największą, mieszczącą do ponad 100 osób salę konferencyjną. To właśnie w niej odbywają się największe przyjęcia i wydarzenia. Na sali znajduje się miejsce dla DJa bądź orkiestry, miejsce do tańców, a konfiguracja stołów może być dowolna. Sala doskonale nadaje się na organizację wesel czy dużych komunii, a także konferencji oraz bankietów firmowych. Doświadczony zespół restauracji od lat zajmuje się organizacją imprez, dlatego służy pomocą w każdej kwestii, również takiej jak dekoracja. Prost posiada też wiele zaprzyjaźnionych kontaktów, między innymi do florystki, fotografa czy fotobudki. Oprócz tego w lokalu znajdują się mniejsze salki – vip-roomy, gdzie urządzane są przyjęcia na mniejszą ilość osób. Doskonale sprawdzają się przy wieczorach panieńskich/kawalerskich, chrzcinach czy spotkaniach rodzinnych.
Posiadamy głowy pełne pomysłów, jednak zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i aranżacje zabaw naszych gości.

Kuchnia i piwo:

Kuchnia lokalu jest nowocześnie wyposażona, w sprzęt najwyżej klasy. Doświadczony zespół kucharzy pasjonuje się kuchnią całego świata, natomiast ich specjalność stanowią dania bawarskie, polskie i wegetariańskie. Organizując przyjęcie zawsze słuchamy naszych gości i staramy się dopasować menu pod indywidualne smaki. Poza kuchnią Browar Prost to oczywiście znakomite piwo. Piwo, które zawsze od podstaw warzymy na miejscu w naszej warzelni. Nagrody i zawsze zadowolone miny klientów świadczą o najwyższej jakości tych dóbr. Jako prezent dla gości weselnych, proponujemy butelkę piwa wraz z życzeniami.

Lokalizacja obiektu:

Restauracja położna jest na uboczach Wrocławia, w zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta. Obiekt jest położony w miejscu bardzo dogodnym, by w spokoju spędzić czas z najbliższymi. Przy restauracji znajduje się także ogródek piwny – doskonałe miejsce na chwilę oddechu ciepłą porą roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Informacje dodatkowe

Położenie: za miastem
Klimat: ekonomiczne, industrialnie, kameralnie, luksusowo, nowocześnie