Opis oferty

Multimedialny ROLL UP LED marki Unilumin stanowi zupełnie nowe i niestandardowe podejście do prezentowania informacji lub reklamy.

To gotowy wyświetlacz LED w eleganckiej aluminiowej obudowie, przygotowany do działania niemal od razu po wyjęciu z pudełka. Treść (zdjęcia, wideo) wprowadza się bezpośrednio do pamięci wbudowanego odtwarzacza za pomocą portu USB lub przez sieć. Urządzenia te wyposażone są również w możliwość zdalnego zarządzania i aktualizacji treści za pomocą sieci LAN lub Wi-Fi.

Dzięki wysokiej jasności i współczynnikowi kontrastu oferują o wiele bogatszy efekt wizualny niż tradycyjne monitory. Podstawowe atuty tego rozwiązania to większe kąty widzenia, brak refleksów, 16‑bitowa głębia kolorów, 100 000 godzin żywotności oraz praca 24/7.Niestandardowy format i estetyczna aluminiowa obudowa sprawia, że ROLL UP LED Unilumin wyróżnia się na tle tradycyjnych rozwiązań do odtwarzania treści reklamowych oraz informacyjnych.

W nowoczesny sposób wspiera komunikację wizualną w przestrzeniach biznesowych takich jak targi, eventy, wydarzenia, szkolenia, prelekcje, spotkania branżowe

Sprawdzi się również jako proste narzędzie Digital Signage dla hoteli, centrów rozrywkowo-kulturalnych, centrów handlowych, sklepów, salonów czy w każdej innej lokalizacji, gdzie reklama nie powinna ograniczać się do wyświetlania zdjęć na standardowym TV.

ViDiS SA jako dystrybutor prowadzi sprzedaż lub najem poprzez sieć partnerów handlowych. Szczegóły współpracy po kontakcie bezpośrednim.