Opis oferty

Agencja modelek i hostess Prime-models jest nastawiona na obsługę najbardziej wymagających klientów. Działamy zarówno w Polsce jak i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia akcji z udziałem hostess , top hostess , modelek i fotomodelek.

Dzięki naszemu zaangażowaniu i kreatywności możemy poszczycić się „zawsze zadowolonym klientem”. Agencja została stworzona przez zespół doświadczonych specjalistów. Na rynku jesteśmy od 2008 roku, w tym czasie przeprowadziliśmy z powodzeniem ogromną ilość akcji promocyjnych.

Nasza oferta skierowana jest dla firm pragnących zwiększyć sprzedaż swoich produktów, towarów czy usług poprzez efektywne zorganizowanie akcji promocyjno marketingowych. Nadrzędnym celem agencji PRIME jest segment TOP HOSTESSY oraz modeling. Przez lata działania naszej firmy udało nam się zebrać imponującą bazę modelek , hostess , modeli .
Obsługujemy zarówno masowe przedsięwzięcia promocyjne , jak również mniejsze wydarzenia z udziałem pojedynczych modelek, hostess.
Przy realizacji poszczególnych projektów współpracujemy ze stylistami , wizażystami , krawcami , fryzjerami , fotografami i projektantami , którzy pomogą zadbać o profesjonalną oprawę Państwa akcji promocyjno marketingowych . Każde zlecenie traktujemy indywidualnie , zapewniamy pełny profesjonalizm . Zaufały nam już największe polskie i zagraniczne firmy ! Jakość świadczonych usług oraz profesjonalizm w realizacji każdego zlecenia , przyczyniły się do stałej współpracy z wieloma naszymi Klientami oraz rekomendowania naszej firmy jako partnera godnego współpracy.
Zapraszamy do kontaktu!