Opis oferty

Jestem konferansjerem, prezenterem, tłumaczem języka angielskiego oraz specjalistą ds. budowania wizerunku i marki. Zastanawiasz się jak to wszystko się łączy w jednej osobie? Otóż doskonale!

Scena to moje miejsce pracy od wielu lat. Znam jej wszystkie zakamarki i wyzwania. Pracuje na backstage’u w roli organizatora wielkich i małych wydarzeń, pracuje na scenie łącząc poszczególne elementy wydarzenia w jedną całość i w końcu pracuje blisko sceny dbając o wizerunek występujących osób.

Kim jestem?

Jestem absolwentką studiów o kierunku Filologia Angielska realizowanych na Uniwersytecie Szczecińskim. Od ponad 5 lat jestem związana z pracą nad wizerunkiem i promocją marki. Moje działania to nie tylko Public Relations, ale również marketing rekrutacyjny oraz praca z social mediami. Moją pasją jest praca z mikrofonem a siłą, która mnie napędza jest publiczność!

Rzadko zdarza się połączenie tak odległych funkcji jak poważny tłumacz i charyzmatyczny prowadzący. Jednak w zależności od planowanego wydarzenia będę jego najlepszą wizytówką. O zdolnościach z zakresu PR oraz Marketingu już Państwo przeczytali - o bardzo wysokich zdolnościach interpersonalnych jeszcze nie. O nich warto nie czytać a je odczuć, zobaczyć. Dlatego zachęcam już teraz do odwiedzenia zakładki "Realizacje". Lubie gdy "coś" się dzieje. Nie obawiam się nowych wyzwań. Mikrofon będzie mi służył zarówno podczas pikniku pracowniczego jak i oficjalnego spotkania z pracownikami. Z przyjemnością realizuję cele postawione mi przez organizatorów.

Podsumowując – lubię spędzać czas z ciekawymi ludźmi – na bankiecie, gali, urodzinach, sympozjach – w roli tłumacza, konferansjera albo prezentera. Moja osobowość sprawia, że dobrze czuje się w środowisku ludzi – a oni dobrze czują się w moim otoczeniu. Uwielbiam pracować z dziećmi. Na wszystko patrzę przez różowe okulary, rzadko zastanawiając się czy coś da się zrobić, czy się nie da, bo zawsze (albo w większości przypadków) się da! Lubię organizować, planować, rozdzielać prace. Uwielbiam zaskakiwać otoczenie, przekraczać stawiane oczekiwania. Lubię zaplanować tak, aby każdy myślałam o wydarzeniu jeszcze przez kilka tygodnie.

Jeśli szukasz kogoś do zadań specjalnych, jeśli chciałbyś spotkać się i porozmawiać o swoich wyzwaniach - zapraszam!