Opis oferty

CrystalSound to zespół profesjonalistów, których specjalizacją jest nagłośnienie oraz całościowa organizacja techniki na takie wydarzenia jak koncerty, eventy firmowe, spektakle teatralne.

Minęła dekada od momentu kiedy po raz pierwszy pracowaliśmy z dźwiękiem, a jako samodzielna firma to już 5 lat. Zdobyte doświadczenie oraz wykształcenie pozwala na prawidłową i fachową obsługę wszelkiego rodzaju imprez: koncertów plenerowych, klubowych, muzyki religijnej oraz eventów firmowych.

Sprzęt gromadzony przez firmę to tylko markowe produkty. Naszym głównym systemem nagłośnienia jest znany na całym świecie sy​stem francuskiego producenta L'acoustics.

Pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązania spełniające Państwa oczekiwania. Z pełnym zaangażowaniem zrealizujemy usługę na najwyższym poziomie, zostawiając po sobie jak najlepsze wspomnienia.
Dźwięk jest najbliżej naszych serc - zrobimy wszystko, co w naszej mocy by organizowane przez Państwa wydarzenie było niezapomniane, a i w Waszych sercach zabrzmiały niewymazywalne krystaliczne dźwięki.

Zachęcamy do kontaktu!

mailowo: biuro@naglosnienie.katowice.pl
przez telefon:
Michał Rajwa: 505 876 617
Artur Szewc: 601 144 944


Zobacz naszą pracę na Facebook'u: https://www.facebook.com/naglosnienie.katowice