Opis oferty

Ice show, teatr na lodzie, prezentacje, reklama, urodziny, śluby i wesela... Lista unikatowych możliwosci, które dają syntetyczne lodowiska najnowszej generacji Super-Glide SLICK jest bardzo długa. Od ponad 20 lat sztuczne lodowiska Super-Glide produkcji USA są wyznacznikiem wysokiej jakości śliskości lodu i niezawodności montażu. Profesjonalni łyżwiarze, w tym mistrzowie świata, Europy, Igrzysk Olimpijskich i inni wykorzystują lodowiska Super-Glide do treningu i w pracy. Wielu z nich przyznało, że Super-Glide jest nailepszym syntetycznem lodowiskiem spośród wszystkich innych, na których oni kiedykolwiek występowali.
Wymiary paneli 1,22m x 1,22m i waga 13kg pozwolają besproblemowo transportować i montować je. Sam montaż jest latwy - panele są ukladane jak w puzzle i w ciagu zaledwie paru godzin można zmontować lodowisko o powierzchni paruset metrów kwadratowych. Dla montażu syntetycznego lodowiska Super-Glide wystarcza tylko równa i twarda powierzchnia - scena, hala sportowa lub widowiskowa, parkiet bądz płytki, asfalt lub beton, etc. Jest również możliwość montażu lodowiska na trawie lub piasku (np. na plaży).
Koszty eksploatacyjne sztucznego, syntetycznego lodowiska Super-Glide są praktycznie zerowe - nie potrzebują ani prądu ani wodu. Obsluga lodowiska Super-Glide sprowadza się do utrzymania jego w czystości.
Nasza współpraca z klientem nie kończy się na sprzedaży lodowiska. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta i z przyjemnością dzielimy się własnym wieloletnim doświadczeniem w budowaniu sztucznych lodowisk, organizacj i optymizacji ich pracy.
Super-Glide – gwarancja sukcesu kazdego eventu, radości i świetnej zabawy!